ترفندهای مفید برای بهترین خرید از آخرین حراج سال دیجی‌کالا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه

احتمالا شما هم در این اواخر سال لیستی از تمام مایحتاجی که در فروردین و تا قبل شروع شدن سال جدید نیاز دارید، تهیه کرده‌اید؛ اکثر فروشگاه‌ها در آخر هر سال سراغ حراج‌های شگفت‌انگیزی می‌روند که این نیاز شما را به خوبی برطرف کنند. شما با هوشیاری نسبت به حراج‌های آخر سال و استفاده‌ی درست از این حراج‌ها می‌توانید نیاز خرید را تا مدت‌ها برطرف کنید، خریدهای خود را در حجم زیاد و با قیمت مناسب تهیه کنید و به سادگی و با قیمت مناسب و بعضا شگفت‌آور، یک خرید عالی را در آخر سال خود داشته باشید. پس همیشه نسبت به این حراج‌های آخر سال هوشیار و گوش به زنگ باشید. در این متن برایتان از حراج‌های آخر سال دیجی‌کالا خواهیم گفت و اینکه چطور می‌توانید بهترین خرید را از این فروشگاه آنلاین داشته باشید.

چرا از بین این همه فروشگاه باید دیجی‌کالا را انتخاب کرد؟

همان‌طور که گفتیم همه برای این حراج آخر سال، خود را آماده می‌کنند و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهند که دیجی‌کالا هم از این قاعده مستثنا نبوده و برای شما تخفیف‌های شگفت‌آوری را آماده کرده است. یکی از چالش‌های خرید، همیشه پیدا کردن جنس مناسب با قیمت خوب و سهولت در خرید بوده است که در دیجی‌کالا، ما هر دوی این نیاز‌ها را با ساختن تجربه‌ای خوب از خرید آنلاین پر‌تخفیف برای شما برآورده کرده‌ایم. حال اینکه چرا باید دیجی‌کالا را انتخاب کنید؟

 • شما می‌توانید بدون هیچ دردسری از خانه خرید کنید. تنها با کلیک کردن بر روی چند دکمه، سبد خرید خود را پر کنید و خستگی هل دادن آن را نیز به دوش نکشید.
 • پرداخت آنلاین و در برخی موارد قسطی، به مدیریت هزینه‌های شما کمک می‌کند. پس اصلا لازم نیست نگران هزینه‌ها و خالی شدن کیف‌پولتان در آخر سال باشید.
 • تنوع محصولات در فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا آنقدر زیاد است که محال است چیزی را بخواهید و نتوانید آن را پیدا کنید. خلاصه اینکه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توانید در دیجی‌کالا پیدا کنید.
 • حتی شما می‌توانید زمان رسیدن بسته به درب خانه را نیز تعیین کنید. این یعنی، شما در خانه نشسته‌اید و در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن بسته به دست شما می‌رسد.

قطعا لازم نیست درباره‌ی تخفیف‌های شگفت‌انگیز این فروشگاه چیزی بگوئیم. دیجی‌کالا و حراج‌های آخر سالش را همه می‌شناسند و کسی نیست که حداقل یک قلم از خرید‌های خود را به دل این حراج‌ها نسپرده باشد.
در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید بهترین عملکرد را در حراج‌های آخر سال دیجی‌کالا داشته باشید.

کافی است مثل یک شکارچی، به دنبال گنج بروید

یکی از جذاب‌ترین تخفیف‌های آخر سال دیجی‌کالا، شکار کردن یک کد تخفیف ۹۹ درصدی‌ است. سر یک ساعت مشخص در بین عکس‌های منتخب دیجی‌کالا که برای شما حکم نقشه‌ی گنج را دارند، به دنبال کد تخفیف و گنج اصلی باشید و از ۹۹ درصد تخفیف لذت ببرید. البته که برای چالش‌بر‌انگیز شدن این شکار، به برخی از عکس‌های منتخب، کدهای اشتباهی افزوده می‌شود و شما باید هوشیار و سریع، کد اصلی را پیدا کنید. اولین نفری که بتواند این کد اصلی را بیابد‌ و در محصول منتخب استفاده کند، شامل ۹۹ درصد تخفیف تا سقف قیمت آن محصول خواهد شد و می‌تواند این تخفیف را در هر محصولی به انتخاب خودش مصرف کند و از یک خرید شیرین لذت ببرد.
در نتیجه اگر بخواهیم مراحل را خلاصه کنیم شما باید:

 • اول: تصویر منتخب دیجی‌کالا را که در ساعتی مشخص نمایان می‌شود، ببینید.
 • دوم: در آن تصویر باید به دنبال گنج باشید، گنج در اینجا همان کد تخفیف درست است.
 • سوم: کد تخفیف را در هر کالایی که دوست داشتید استفاده کرده و از تخفیف ۹۹ درصدی بهره‌مند شوید.

پس همین الان به سایت دیجی‌کالا مراجعه کنید و از محصولاتی که برای این مسابقه‌ی جذاب آماده کرده‌ایم باخبر شوید؛ شاید شما گنج ارزشمند دیجی‌کالا را سریع‌تر از دیگران یافتید و تا مدت‌ها برای دیگران از خرید ۹۹ درصد تخفیفی خود، تعریف کردید. برای اطلاعات بیشتر به شکار گنج! سری بزنید و خود را آماده‌ی شرکت در این مسابقه‌ی گنج‌یابی کنید.

با خرید از دیجی‌کالا، از یک سوپر تخفیف لذت ببرید

سوپر تخفیف، مطمئنا حتی با شنیدن آن هم به هیجان آمده‌اید. در حراج آخر سال دیجی‌کالا، شما می‌توانید با حضور راس ساعت سیزده، در رقابت سوپر تخفیف شرکت کنید و تا ۹۹درصد تخفیف بگیرید؛ کافی‌ است سوال محصول انتخابی خودتان را درست جواب دهید و سریع‌ترین کاربر باشید تا بتوانید آن محصول را تنها با یک درصد قیمت اصلی، بخرید. برخی از محصولاتی که در این رقابت هستند، نماد آتشین داشته و چیزی غیر از همین آتش هم نمی‌توان برای آن‌ها استفاده کرد. نسبت به این محصولات هوشیار باشید، زیرا تنها یک بار شانس برنده شدن آن‌ها را خواهید داشت. برخی دیگر نیز شامل درصد‌های متفاوتی بوده و طبیعتا‌ برای بدست آوردن کد تخفیف آن‌ها، سوال آسان‌تری را پاسخ خواهید داد و آن محصول را با لذت بیشتری می‌خرید.
در نتیجه می‌توان گفت که کافی است

 • اول: به دنبال لیست محصولاتی باشید که سوپرتخفیف شامل حال آن‌ها می‌شود. برای این‌کار کافی است به لینکی که در ادامه هایلایت می‌کنیم سر بزنید.
 • دوم: روی محصول کلیک کرده و سوال مورد نظر را پاسخ دهید.
 • سوم: با پاسخ درست، البته زودتر از دیگر خریدارها، می‌توانید از یک تخفیف ۹۹ درصدی بهره‌مند شوید.

حالا به سایت دیجی‌کالا بروید و محصولی که می‌خواهید آن را با تخفیف آخر سال دیجیکالا بخرید را انتخاب کنید و آماده‌ی شرکت در این مسابقه‌ی ذهن و سرعت شوید. برای اطلاعات بیشتر به سوپر‌تخفیف، سر ساعت ۱۳ با یک کلیک برنده‌ای! مراجعه کنید، شاید شما برنده‌ی بعدی یک محصول آتشین باشید.

با دیجی‌کالا، سوار بر ماشین زمان شوید

تا به حال برای شما هم پیش آمده است که در بازار به مغازه‌های برمی‌خوردی که کالایی از قدیم و در انبار دارند و حاضرند آن را با قیمت قدیم به شما بفروشند؟ معمولا این خریدها لذت زیادی دارد زیرا علی‌رغم بالا رفتن قیمت اجناس، ما می‌توانیم کالایی را با قیمت قدیمی بخریم. درست مثل اینکه سوار بر ماشین زمان شده و از بازار قدیمی چیزی را خریده کرده باشیم.
اگر نگاهی به قیمت‌های محصولات در دیجی‌کالا بیندازید، احتمالا قیمت‌هایی که از قبل از آن‌ها در ذهن داشتید دوباره به ذهنتان خطور خواهد کرد. دیجی‌کالا در حراج آخر سال خود این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید سوار بر ماشین زمان شده و همان محصول را با قیمت قدیمی آن خریداری کنید. تنها کافی‌ست کد تخفیف مورد نظر خودتان را کپی کنید و در محصول مورد نظرتان از آن استفاده کنید؛
نتیجه اینکه برای سوار بر ماشین زمان شدن باید

 • ابتدا به لینکی که در ادامه هایلایت می‌کنیم سر بزنید و لیست کالاهایی که شامل تخفیف می‌شوند را ببینید.
 • حالا کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و کد تخفیفی که سایت در اختیار شما قرار می‌دهد را برای خرید، اعمال کنید.

البته این نکته را فراموش نکنید که این کدها و محصولات ارائه شده محدود هستند، پس بهتر است هرچه سریع‌تر بجنبید و محصولات عیدانه‌ی خودتان را با قیمت قدیم بخرید. برای اطلاع از محصولات ارائه شده در این ماشین زمان، پیشنهاد می‌کنیم سری به ماشین زمان، به قیمت قدیم خرید کنید بزنید و هرچه سریع‌تر محصول خودتان را بخرید.

دیجی‌کالا تمام کالاهای مورد نیاز شما را پوشش داده است

دیجی‌کالا هر سال برای حراج آخر سال خود روی برخی از محصولات خود تخفیف‌های خاصی در نظر گرفته است. اگر دوست دارید بدانید برای محصولات مورد نظر عیدانه‌ی شما در دیجی‌کالا چند درصد تخفیف گذاشته‌ایم، بدانید که:

 • تا پنجاه درصد برای محصولات خانگی عیدانه‌تان که می‌توانید با استفاده از این تخفیف، ظاهر خانه‌ی خودتان را نیز با نو شدن سال، نو کنید و از بودن در کنار مهمانان و خانواده‌تان لذت ببرید.
 • تا شصت درصد برای آجیل و خشکبار عیدتان که می‌توانید بهترین محصولات و آجیل‌ها را به سادگی و آنلاین از سایت دیجی‌کالا با تخفیف بی‌نظیر آخر سال سفارش دهید و درب منزلتان دریافت کنید.
 • تا شصت درصد برای لوازم آرایشی و زیبایی که شما می‌توانید با استفاده از این کد تخفیف، در سال جدید رنگ و روی جدیدی به میز لوازم آرایشی خود دهید و از محصولات جدید بهره ببرید.
 • تا هفتاد درصد برای کیف و کفش عیدانه‌ی شما که با استفاده از این کد تخفیف بی‌نظیر، می‌توانید در خریدهای عیدانه‌ی لباس نوی خود، کیف و کفش را تضمین‌شده بدانید.
 • تا پنج درصد برای موبایلی که می‌توانید در شروع سال جدید با آن در مهمانی عکس‌ و فیلم با کیفیت‌تری ثبت کنید و از تغییری تازه بهره ببرید.

چه چیزی از این بهتر
حالا که با حراج آخر سال ما آشنا شدید، امیدواریم بتوانید بهترین استفاده را از این تخفیفات ببرید. این حراج بی‌نظیر دیجی‌کالا، جیب شما را پر پول نگه می‌دارد و می‌تواند با پولی که نگه داشته‌اید در عید خود و خانواده‌تان را یک سفر مهمان کنید و لذت سال نو را برای خودتان دو چندان کنید.

خرید از حراج آخر سال دیجی‌کالا


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. مهمان

  فعلا که هرچی من میخوام موجود نیست یا غیر فعال شده !
  داداش نمی خواهی روی جنس هایی که من میخوام تخفیف بدید
  من مشکلی ندارم و میخرم
  حالا ۸ اسفند همشون دوباره فعال میشن
  اینم یه جوریه که من نمی فهمم که چرا باید همه ی کالاها تخفیف دار باشند ؟!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما