سازندگان No Man’s Sky بازی جدید خود را معرفی کردند

۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی The Last Campfire

استودیو Hello Games، تیم سازنده No Man’s Sky، از بازی جدید خود با نام The Last Campfire در طی مراسم اهدای جوایز The Game Awards 2018 رونمایی کرد. بر اساس گفته این تیم، این بازی در سبک ماجراجویی قرار دارد و حل کردن پازل‌ها و معماها پایه و اساس آن را تشکیل می‌دهند.

نمی‌دانیم بازی در چه تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی می‌آید.

The Last Campfire توسط دو تن از کارکنان این استودیو با نام‌های «کریس سیموندز» و «استیون برگس» ساخته می‌شود. این دو بازی‌ساز تقریبا یک دهه پیش بازی LostWinds را برای استودیو Frontier Developments ساخته بودند. این اثر سکوبازی هم از عناصر و المان‌های حل معماها استفاده کرده بود.

طبق گفته رییس استودیو Hello Games، این بازی در واقع همان حکم انیمیشن‌های کوتاه پیکسار را برای آن‌ها دارد. آن‌ها می‌خواهند با ساخت چنین آثاری نیروهای خلاق و استعدادهای جدید خود را تشویق به ادامه راه کنند.

در حال حاضر تنها یک تریلر کوتاه از این اثر منتشر شده و هنوز هیچ اطلاعات دیگری نداریم. حتی نمی‌دانیم بازی در چه تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی می‌آید.

حتما خبر دارید که No Man’s Sky باعث به شهرت رسیدن استودیو Hello Games شد. این بازی در سال ۲۰۱۶ با مجموعه‌ای از ایده‌های جاه‌طلبانه و وعده‌های دروغین روانه بازار شد. همین موضوع باعث گردید تا بازی از نظر منتقدین و بازی‌دوستان بسیار ضعیف به نظر برسد و به یکی از ناامید‌کننده‌ترین آثار سال خودش تبدیل شود. اما با گذشت زمان و انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، بازی وضع بهتری پیدا کرد و موفق شد تا دوباره بازی‌کنان را به سمت و سوی خود جذب کند.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما