بازیگر سریال Westworld به Last of Us 2 می‌آید

سمیرا علی نژاد ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ 10 آوریل 2017

پیش از این خبرهایی رسید در مورد این که نویسنده‌ی سریال Westworld، هالی گراس (Halley Gross) در قسمت دوم بازی به عنوان یکی از نویسندگان اصلی The Last of Us 2 همکاری می‌کند. دیروز خبری منتشر شد که بر اساس آن نام آشنای دیگری برای طرفداران Westworld در این بازی به عنوان یک بازیگر ایفای نقش خواهد کرد.

شنون وودوارد (Shannon Woodward) بازیگر Westworld در توییتی حضورش در بازی Last of Us: Part 2 را تأیید کرده است. او عکسی از خودش در کنار «نیل دراکمن» (Neil Druckmann)، کارگردان بازی The Last of Us منتشر کرده است. همان‌طور که در عکس می‌بینید او لباس مخصوص موشن کپچر را بر تن دارد. شنون نقش خود را در بازی فاش نکرده اما نوشته است که از بازی در این قسمت از بازی «آخرین ما» بسیار هیجان زده است.

The Last of Us: Part 2 در طول مراسم PSX 2016 با یک تریلر رونمایی شد. این تریلر نشان داد Ellie کسی که پررنگ‌ترین نقش را خواهد داشت، می‌خواهد خیلی‌ها را در بازی پیدا کند و بکشد.

در طول رویداد، گفته شد که تمرکز داستان روی عنصر «دشمنی» یا «تنفر» خواهد بود. Last of Us 2 قرار است هم‌چنین ادامه‌ای مستقیم برای داستان قسمت اول این بازی باشد.

زمان انتشار قسمت جدید بازی The Last of Us هنوز مشخص نیست، اما می‌دانیم که به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن۴ ساخته می‌شود.

منبع: VG247

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهدی مهدی

    فقط بخاطر این بازی ps4 میخرم . چون بهترین بازی عمرم the last of us یک بود