پخش سریال لست آو آس از اواخر دی ماه آغاز می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
The Last of US TV Series

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، تاریخ پخش سریال لست آو آس (The Last of Us) از شبکه‌ی اچ‌بی‌او مشخص شده است.

این سریال در ۲۵ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) پخش خواهد شد. بنابراین برای کسانی که نیاز به تجدید خاطره با داستان دارند، هنوز زمان کافی برای تجربه‌ی بازی قبل از شروع پخش سریال وجود دارد. فصل اول این سریال شامل ۹ قسمت خواهد بود که مشابه‌ی دیگر آثار شبکه‌ی اچ‌بی‌او به صورت هفتگی پخش می‌شوند.

سریال لست آو آس قرار است توسط کریگ مازین (Craig Mazin)، کارگردان و نویسنده‌ی سریال چرنوبیل و نیل دراکمن (Neil Druckmann)، نویسنده و کارگردان بازی لست آو آس، ساخته شود. از بازیگران آن می‌توان به پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل، بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش الی، گابریل لونا (Gabriel luna) در نقش تامی، مرل دندریج (Merle Dandridge) در نقش مارلین، نیکو پارکر (Nico Parker) در نقش سارا، نیک آفرمن (Nick Offerman) در نقش بیل و غیره اشاره کرد.

سریال لست آو آس

پوستر جدید سریال

وقتی صحبت از اچ‌بی‌او به میان می‌آید، انتظارات از این شبکه و به خصوص این سریال بالا می‌رود. تقریبا ۹ سال از زمان عرضه‌ی بازی لست آو آس و طوفانی که در صنعت بازی به پا کرد، می‌گذرد. این بازی جوایز زیادی را از آن خود کرد و با دنباله‌ی خود، بیشتر از قبل به موفقیت‌های تجاری و هنری دست پیدا کرد. بنابراین اچ‌بی‌او بدون شک کار سختی در پیش خواهد داشت و باید دید که آیا می‌تواند طرفداران سریال را راضی کند یا خیر.

بیشتر بخوانید: بررسی تریلر سریال لست آو آس؛ آیا به اندازه‌ی کافی به بازی وفادار است؟

در نهایت با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از بازی منتشر شده و تریلر اخیر، به نظر می‌رسد که سریال از حیث داستانی شباهت زیادی به بازی خواهد داشت و حداقل از این منظر اقتباسی وفادارانه خواهد بود. البته به نظر شخصیت‌های جدیدی نیز در سریال حضور خواهند داشت و به برخی از قسمت‌های داستان بازی، در سریال بیشتر پرداخت شود. در هر صورت تا زمان پخش آن نمی‌توان به طور قطعی در مورد موفقیت یا شکست آن صحبت کرد.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما