تریلر گیم‌پلی ارباب حلقه‌ها:‌ گالوم منتشر شد

۲۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
lotr gollum

بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم (Lord of the Rings: Gollum) چندی پیش معرفی شد. این بازی قرار است داستان پنهان این موجود را به ما نشان داده و به طور کلی تجربه گالوم بودن را به گیمرها ارائه کند. حال شرکت سازنده به نام Deadalic Entertainment تریلر گیم‌پلی این بازی را منتشر کرد.

همانطور که از تریلر مشخص است شما در این بازی مبارزات چندانی نداشته و باید به صورت پنهانی به پیش بروید. اگر با گالوم آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد که گیم‌پلی بازی به چه صورت است. این بازی نیز یک عنوان دیگر بر اساس کتاب‌های ارباب حلقه‌ها است. تنها تفاوت اینجاست که گالوم از کاراکترهای بسیار خاص این مجموعه بوده که توجه چندانی به آن نمی‌شد. حال اینطور که به نظر می‌رسد، در بازی گالوم شما به طور کامل با او آشنا خواهید شد.

گالوم حلقه ارزشمند خود را از دست می‌دهد. سپس تصمیم می‌گیرد که غار خود را ترک کرده و عازم یک سفر می‌شود. سپس او وارد کوه‌های میستی (Misty Mountains) شده و با چالش‌های زیادی روبرو می‌شود. برای زنده مانند در سفر خود گالوم باید به صورت پنهانی به پیش برود و تلاش کند با افراد زیادی روبرو نشود.

گیم‌پلی بازی lord of the rings gollum

طراحی کاراکتر اصلی این بازی با گالومی که ما از فیلم‌ها می‌شناسیم تفاوت دارد.

یکی از مشکلاتی که گالوم باید با آن دست و پنجه نرم کند، شخصیت هابیتش به نام اسمیگول (Smeagol) است. اگر داستان این مجموعه را خوانده باشید می‌دانید که گالوم در اصل یک هابیت بوده است. او حلقه را پیدا کرده و سپس به دلیل علاقه زیاد به این حلقه حتی دوست خود را می‌کشد. سپس خود را در یک غار محبوس کرده تا از حلقه ارزشمند خود مراقبت کند و تبدیل به گالوم می‌شود.

بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که شخصیت گالوم یک تصمیم را بگیرد یا اسمیگول. به همین تجربه بازیکنان نیز می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد. بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم در تاریخ ۱۰ شهریور (۱ سپتامبر) برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar حامد

    مسخرست👎