بازی The Outer Worlds 2 برای ایکس‌باکس و کامپیوتر معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

در حالی که این روزها آبسیدین دوران شلوغی را پشت سر می‌گذارد و در حال حاضر روی دو بازی Grounded و Avowed را در درست توسعه دارد اما این باعث نشد که مایکروسافت و «آبسدین» تصمیم نگیرند که از اثر جدید دیگری که فاصله‌ی زیادی تا انتشارش باقی مانده است، رونمایی کنند، اثری که به گفته‌ی آبسیدین تنها چیزی که از توسعه‌ی آن به پایان رسیده، فقط عنوان آن است.

استودیو «آبسیدین گیمز» در جریان مراسم مایکروسافت و بتسدا در نمایشگاه E3 امسال با یک تیزر کوتاه که البته چیز خاصی را نشان نمی‌داد، از بازی جدید خود یعنی The Outer Worlds 2 رونمایی کرد. همان‌طور که مشخص است، این اثر دنباله‌ی بازی The Outer Worlds است که در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد. با این حال، از آنجایی که اکنون آبسدین گیمز یکی از استودیوهای داخلی مایکروسافت به حساب می‌آید، دنباله‌ی این اثر قرار است به‌صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس و کامپیوترهای شخصی منتشر شود.

همچون تمامی بازی‌های انحصاری و ساخته‌شده توسط استودیوهای داخلی مایکروسافت، بازی The Outer Worlds 2 هم در هر زمانی که برای ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوتر عرضه شود، در روز انتشار به سرویس اشتراکی «ایکس‌باکس گیم پس» خواهد آمد.

بازی The Outer Worlds 2

هرچند تریلر کوتاه بازی چیز خاصی را از بازی نشان نمی‌داد و مشخص کرد که تا عرضه‌ی بازی مدت زیادی فاصله داریم، اما نکته‌ی جالب و بامزه‌ای درباره‌ی آن وجود داشت. به نظر می‌رسد که استودیوی «آبسیدین گیمز» هم از این قضیه آگاه بوده است و به همین خاطر تریلر را به همراه روایت یک راوی منتشر کرده است که در آن راوی به طنز معرفی زودهنگام بازی‌های ویدیویی را تمسخر می‌کند. توضیحاتی که راوی در جریان تریلر ارائه می‌کند نه‌تنها با وضع معرفی The Outer Worlds 2 همخوانی دارد، بلکه می‌تواند طعنه‌ای به نحوه‌ی معرفی بسیاری از بازی‌های دیگر چه در این کنفرانس چه در کنفرانس‌های دیگر باشد. به هر حال، هیچ‌کدام از ما فراموش نکرده‌ایم که چند سال پیش بتسدا صرفاً با یک تیزر کوتاه و در حالی که فاصله‌ی بسیاری با عرضه‌ی بازی‌های استارفیلد و قسمت بعدی الدر اسکرولز داشت، از این دو بازی رونمایی کرد. به‌صورت کلی این کنایه‌ای به معرفی زودهنگام آثاری که با یک تیز کوتاه سینمایی نمایش داده می‌شوند و چیز زیادی را از بازی به ما نمی‌گویند.

بازی The Outer Worlds در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و توانست موفقیت‌های خوبی را هم در آن سال کسب کند. این بازی نقش‌آفرینی که بی‌شباهت به ساختار بازی فا‌ل‌اوت نیو وگاس نبود، موفقش تا طرفداران استودیو آبسیدین گیمز را خشنود کند. با موفقیت قسمت اول، انتظار می‌رفت که اکنون که مایکروسافت آبسدین را خریداری کرده و بودجه‌ی بیشتری به آن‌ها اختصاص داده شده است، این استودیو به سراغ ساخت دنباله‌ی این بازی برود. دنباله‌ای که باید منتظر بمانیم تا ببینیم قرار است چه پیشرفت‌ها و بهبودهایی داشته باشد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما