ایرپادز ۳ ممکن است تا انتهای ۲۰۲۱ معرفی شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپادز 3

با وجود اینکه شایعه‌هایی درباره‌ی احتمال معرفی ایرپادز ۳ در مراسم رونمایی از آیفون ۱۳ مطرح شده بود، ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد. ولی حالا بر اساس گزارش جدید سایت DigiTimes، قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۱ شاهد رونمایی از این هدفون بی‌سیم خواهیم بود.

بنا به گزارش‌های منتشر شده از طرف منابع مختلف، تولید انبوه این محصول آغاز شده و این یعنی در آینده‌ی نزدیک جدیدترین هدفون بی‌سیم اپل معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد ایرپادز ۳ یک ارتقای مهم برای نسل قبلی آن به حساب می‌آید. به نظر می‌رسد طراحی آن شباهت زیادی به ایرپادز پرو دارد و درباره‌ی بهره‌گیری از سری‌های سیلکونی هم اطلاعات ضد و نقیض زیادی مطرح شده است.

ایرپادز 3

از بین ویژگی‌های احتمالی ایرپادز ۳ می‌توانیم به بهره‌گیری از حسگرهای پایش حرکت اشاره کنیم که می‌توانند پایش فعالیت‌های ورزشی توسط این محصول و یکپارچه‌سازی میان این نسل و سرویس اپل فیتنس پلاس را ممکن کنند. همچنین اگرچه قابلیت حذف نویز فعال همچنان مختص ایرپادز پرو باقی می‌ماند، ولی احتمالا ایرپادز ۳ نسبت به نسل قبلی در زمینه‌ی کاهش صدای محیط حرف بیشتری برای گفتن دارد.

اپل در سال ۲۰۱۹ از طریق انتشار بیانیه‌ی خبری از ایرپادز پرو رونمایی کرد و به غیر از معرفی اولین نسل ایرپادز در سال ۲۰۱۶، هیچ‌کدام از این هدفون‌های بی‌سیم در جریان یک رویداد معرفی نشده‌اند. بنابراین به احتمال زیاد ایرپادز ۳ هم بی سروصدا معرفی خواهد شد و شاید هم در رویداد مربوط به معرفی مک‌بوک‌های جدید شاهد رونمایی از این محصول خواهیم بود.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما