کنفرانس خبری آنلاین سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران برگزار شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران

سومین دوره‌ی جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران شروع به کار کرد. فریلنسرها از ساعت ٢۴ روز ۵ بهمن تا ساعت ٢۴ روز ٣٠ بهمن ١٣٩٩ فرصت دارند تا با ورود به وبسایت این جشنواره به آدرس freelancerz.ir، در این رقابت شرکت کنند.

جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران با هدف فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح فریلنسینگ، و همچنین شناسایی و تقدیر از فریلنسرهای برتر ایرانی، برگزار می‌شود. این جشنواره تلاش می‌کند در بلندمدت اعتماد کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را برای برون‌سپاری پروژه‌ها و همکاری با فریلنسرها جلب کند. مطمئنا این هدف در راستای فعالیت تمام پلتفرم‌های برون‌سپاری پروژه‌ها است و از این رو این جشنواره به مرور به محلی برای همکاری و هم‌افزایی این پلتفرم‌ها تبدیل خواهد شد تا با رفع مشکلات و چالش‌های گوناگون، فضای فعالیت فریلنسرها روز به روز کارآمدتر شود.

جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران از سال ۱۳۹۷ توسط پلتفرم پونیشا پایه‌گذاری شد. اولین دوره از این جشنواره رقابتی بود میان فریلنسرهای فعال در پلتفرم پونیشا اما در سال ۱۳۹۸ با همکاری پلتفرم‌های پونیشا و پارس‌کدرز دومین دوره‌ی جشنواره برای اولین بار به‌صورت عمومی برگزار شد. در سومین دوره از این جشنواره شاهد همکاری پلتفرم‌های پونیشا، پارس‌کدرز، وینا تلنت و تایپ‌ایران هستیم که این رقابت را به‌صورت عمومی برگزار می‌کنند.

این جشنواره در ٧ حوزه‌ی اصلی و ۱۷ مهارت برگزار می‌شود. فریلنسرها این امکان را دارند که از ۵ بهمن تا ٣٠ بهمن ۱۳۹۹ با ورود به وبسایت این جشنواره به آدرس freelancerz.ir فرم شرکت در رقابت را تکمیل و مستندات خود را برای داوری ارائه کنند. تاریخ ثبت‌نام در این رقابت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد اما فریلنسرها این امکان را خواهند داشت که در این بازه‌ی زمانی، فرم ثبت‌نام خود را ویرایش و تکمیل کنند.

فریلنسرها می‌توانند به شرح زیر در ٧ حوزه‌ی اصلی فعالیت در فریلنسینگ و ١۷ مهارت در سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران ثبت‌نام کنند.

  1. طراحی (رابط و تجربه‌ی کاربری، گرافیک)
  2. دیجیتال مارکتینگ (مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی دیجیتال، SEO)
  3. تولید محتوا (نوشتاری، صوتی، ویدئویی، ترجمه)
  4. مدل‌سازی سه‌بعدی (معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، انیمیشن، طراحی بازی)
  5. برنامه‌نویسی (back-end, front-end, mobile)
  6. تصویرسازی
  7. عکاسی

در بخش داوری جشنواره، داورانی متشکل از فریلنسرهای متخصص و با تجربه، رزومه، نمونه‌کارها و فعالیت‌های ثبت‌نام‌کنندگان را بررسی و امتیاز خود را براساس شاخص‌های مرتبط با مستندات پروفایل هر فریلنسر ثبت خواهند کرد. افرادی همچون مسعود صدری، امیر صادقپور، پریسا قربانی، احسان طریقت، غزاله مطیعا، سینا شفیع‌زاده، مصطفی یکرنگی، رکسانا علی‌طلب، محمد واعظی، محسن مریدی، بنفشه قصرفخری، کیمیا خسروی، منظر سزاوار و حورا وکیلی در لیست داوران نهایی سومین دوره از جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران قرار دارند. ثبت‌نام و داوری در بستر آنلاین و روی پلتفرم داوک انجام خواهد شد.

همچنین در بخش جانبی این جشنواره، از فعال‌ترین فریلنسرها و کارفرماهای سال گذشته‌ی تمام پلتفرم‌های همکار در برگزاری این جشنواره تقدیر خواهد شد.

سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران با حمایت شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی همچون هاست ایران، زیبال، دفتر شما، درگاه پرداخت جیب، ابرآروان، فرمالو، نجوا، جابینجا، ایران سرور، نیک پرداخت  و چاپچی در حال برگزاری است. از تمام کسب‌وکارهای فعال در اکوسیستم استارت‌آپی دعوت می‌کنیم به جمع حامیان این جشنواره بپیوندند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر فضای فعالیت فریلنسرهای ایران را بهبود دهیم.

زمان ثبت‌نام فریلنسرها در این رقابت ساعت ٢۴ تاریخ ٣٠ بهمن ماه ۹۹ به پایان خواهد رسید و پس از انجام فرآیند داوری، در رویداد اختتامیه که به صورت آنلاین در تاریخ ٢١ اسفند ماه برگزار خواهد شد، برگزیدگان جشنواره معرفی و از آن‌ها تقدیر به عمل خواهد آمد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران می‌توانید به آدرس freelancerz.ir مراجعه کنید.دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما