بازی This War of Mine در قالب نسخه‌ای گسترش‌یافته به کنسول‌ها می‌آید

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
This war of Mine

بازی این جنگ من (This War of Mine) توسط شرکت ۱۱ بیت (۱۱ Bit) ساخته شده است. مضمون اصلی این بازی ضد جنگ بودن است و قرار است یک عرضه دوباره برای کنسول‌های نسل جدید داشته باشد. نام نسخه جدید این بازی فاینال کات (Final Cut) است. بازیکنان باید تعدادی از افراد که در یک شهر پس از جنگ زنده مانده‌اند را مدیریت کنند. حال این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل ۹  در تاریخ ۲۰ اردیبهشت (۱۰ می) عرضه شود.

از تغییرات این جنگ من می‌توان به رزولوشن ۴K و بخش رابط کاربری اشاره کرد. از لحاظ محتوا نیز نقشه بازی همان موردی است که قبلاً بوده تنها تعدادی کاراکتر و مأموریت‌های جدید به آن اضافه شده است. علاوه بر بازی اصلی، ۳ عدد بسته الحاقی عرضه شده نیز به صورت جداگانه در دسترس خواهند بود. البته داستان‌های اضافه را باید خریداری کنید.

عرضه دوباره This War of Mine

استودیو ۱۱ بیت در لهستان قرار دارد. این استودیو پس از جنگ بین اوکراین و روسیه تصمیم به عرضه دوباره این عنوان خود گرفت. این شرکت تمام تلاش خود را برای کمک به مهاجران اوکراینی انجام داده است. رئیس کمپانی ۱۱ بیت به نام Przemek Marszal در بیانیه‌ای گفت:

پیام داخل بازی این جنگ من متأسفانه با حال و هوای این روزها مرتبط شده است. ما باور داریم که باید مردم را در مورد واقعیت جنگ آگاه کنیم. با وجود اینکه بسیار ترسناک است اما مردم بدانند که چهره واقعی جنگ به چه شکل است. ما از اینکه توانستیم به تعدادی از مهاجران کمک کنیم بسیار خرسند هستیم. حال امیدواریم که بتوانیم این پیام را بیشتر گسترش بدهیم.

بازی این جنگ من در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. هدف اصلی این عنوان نشان دادن مشکلات جنگ و اثرات آن روی نسل بعدی است. به طور کلی این جنگ من بسیار بازی تاریکی است و واقعاً داستان آن ناراحت کننده است. با اینحال اینکه ما شاهد تلاش همه افراد برای کمک به وضعیت اوکراین هستیم، بسیار خوشحال کننده است.

منبع: Gameinformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه