سه بازی فرعی جدید در دنیای لیگ آو لجندز در راه هستند

۶ اسفند ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی لیگ آو لجندز (League of Legends) طرفداران بسیار زیادی در دنیای سرگرمی دارد. این بازی در سبک موبا (MOBA) بوده و عملکرد بسیار خوبی در این چند سال داشته است. مخصوصاً اینکه لیگ آو لجندز یک عنوان رایگان بوده و همین باعث شده تا افراد زیادی به آن دسترسی داشته باشند.

همین طرفداران زیاد باعث شده تا ما شاهد موارد جانبی زیادی از این بازی باشیم. برای مثال سریال آرکین (Arkane) که از قهرمانان لیگ آو لجندز استفاده کرده بود. حال طبق چیزی که اعلام شده شرکت سازنده این بازی، رایوت گیمز (Riot Games)، قصد دارد تا سه عنوان جدید از این مجموعه عرضه کند.

بازی The Mageseeker در دنیای لیگ آو لجندز

رایوت گیمز در یک ویدئوی تبلیغاتی از برنامه‌های خود برای آینده رونمایی کرد. طبق چیزی که نشان داده شد این شرکت قصد دارد تا سه بازی جانبی از عنوان لیگ آو لجندز عرضه کند. دو عدد از این بازی‌ها آهنگ نونو (Song of Nunu) و کانورجنس (Convergence) هستند. بازی سوم نیز میج سیکر (The Mageseeker) نام داشته که به تازگی معرفی شد.

آهنگ نونو در انتهای امسال عرضه خواهد شد. این بازی داستان نونوی جوان را دنبال خواهد کرد که با یک یتی (Yeti) به نام ویلامپ (Willump) دوست است. این دو نفر به یک سفر طولانی رفته تا مادر نونو را پیدا کنند. این بازی تمرکز زیادی روی عنصر همکاری و داستانی دارد. همینطور اینکه در آن عناوین پازلی نیز وجود داشته که باعث شوت هیجان بازی چندین برابر بشود. این بازی توسط شرکت Tequila Works ساخته شده و برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه سوییچ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

رایوت گیمز سابقه خوبی در عرضه یک بازی جانبی از لیگ آو لجندز دارد. اولین عنوان جانبی از این مجموعه شاه نابودشده (Ruined King) بود. این بازی عملکرد بسیار خوبی داشته و طرفداران از آن راضی بودند. حال باید دید که این شرکت با عرضه عناوین جدید چگونه عمل خواهد کرد. مخصوصاً اینکه سریال آرکین تأثیر زیادی روی جوامع غیر گیمر داشته و باعث شده که توجه آن‌ها نیز به این دنیا جلب شود.

منبع: Gameinformer.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

لگو مدل Hogwarts Express کد 75955

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه