Titanfall 2‌ از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی Respawn اعلام کرد که بازی Titanfall 2 از قابلیت‌های سخت افزاری کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند. این موضوع را «درو مک‌کوی» (Drew McCoy) از این استودیوی بازی‌سازی در توییتر تایید کرد. حتی به این موضوع اشاره شده که این بازی از همان لحظه‌ای که راهی بازار می‌شود، از قابلیت‌های جدید پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند و حتی روی دیسک بازی هم به این قابلیت اشاره شده است.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان ماه) راهی بازار می‌شود و این در حالی است که بازی Titanfall 2 در روز ۷ آبان برای پتلفرم‌های مختلف عرضه می‌شود. شرکت الکترونیک‌ آرتز در زمان معرفی کنسول PlayStation 4 Pro اعلام کرد که بازی‌های Battlefield 1، FIFA 17 و Mass Effect: Andromeda هم از قابلیت‌های کنسول جدید سونی پشتیبانی می‌کنند.

کنسول جدید سونی با قیمت ۴۰۰ دلار راهی بازار می‌شود و ۱ ترابایت حافظه‌ی داخلی خواهد داشت. بازی Titanfall 2 در حالی برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود که قسمت اول آن تنها در انحصار ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ و کامپیوترهای شخصی قرار داشت. همچنین قسمت دوم از سناریوی داستانی هم بهره می‌برد که نظر خیلی‌ها را به سمت خودش جلب کرده است.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما