تولید و اکران تخت گاز آمریکا متوقف شد

۹ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

امکان ندارد اهل خودرو باشید و از قضایای سال گذشته‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی Top Gear خبری نشنیده باشید. سال گذشته، نسخه‌ی بریتانیایی این مجموعه‌ی تلویزیونی تغییرات بزرگی کرد؛ «جرمی کلارکسون» (Jeremy Clarkson)‌ و رفقای‌اش دیگر قراردادشان را با BBC تمدید نکردند. این شبکه‌ی رسانه‌ای بریتانیایی مجموعه‌ی تلویزیونی Top Gear را با ایده‌ها و مجری جدیدی بازسازی کرده، اما کسی آن را تحویل نگرفته است. ظاهرا بیننده‌های Top Gear تمام و کمال بی‌خیال این مجموعه شده‌اند، چون ساخت نسخه‌ی امریکایی آن هم لغو شده است.

لغو ساخت ادامه‌ی Top Gear USA به شبکه‌ی پخش آن بر می‌گردد.

مجری نسخه‌ی امریکایی مجموعه‌ی Top Gear در فیس‌بوک‌اش خبر لغو ساخت برنامه‌شان را تایید کرده است. «روتلج وود» (Rutledge Wood)‌ گفته است که برنامه‌ی دیشب Top Gear USA، آخرین قسمت این مجموعه‌ی تلویزیونی خواهد بود.

لغو ساخت ادامه‌ی Top Gear USA به شبکه‌ی پخش آن بر می‌گردد. روتلج وود به این موضوع اشاره کرده است که دیگر قرار نیست Top Gear USA را روی شبکه‌ی History ببینید؛ یعنی مالکان این شبکه‌، A&E Networks، ساخت آن را لغو کرده‌اند. در نتیجه ممکن است شبکه‌ی دیگری حق ساخت این سریال را بخرد و ساخت‌اش را ادامه دهد.

این که کسی بخواهد ساخت Top Gear USA را ادامه دهد به کنار،‌ حتی به اینکه ساخت نسخه‌ی بریتانیایی این سریال ادامه داشته باشد هم مطمئن نیستیم. این مجموعه‌ی جدید آن‌قدر بد از آب درآمده که طرفداران حسابی از آن شاکی هستند. طرفداران واقعی Top Gear منتظر مجموعه‌ی جدید جرمی کلارکسون و ریچاد هموند هستند که قرار است در پاییز پخش شود.

منبع: Ubergizmo

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar hamedevil4

    دنیای ماشین
    فقط مثلث
    جرمی کلارکسون و ریچاد هموند و جیمز می
    معنی داره و بس