ستاره‌ی فیلم ترنسفورمرز ۷ می‌گوید دنباله‌ی جدید بسیار متفاوت خواهد بود

۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۰ ۱ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
تبدیل‌شوندگان

آنتونی راموس، ستاره فیلم ترنسفورمرز یا همان تبدیل‌شوندگان، بیان کرد که ترنسفورمرز ۷ با قسمت‌های قبلی این مجموعه، بسیار متفاوت خواهد‌بود.

شرکت پارامونت پیکچرز در سال ۲۰۰۷ با کمک استیون اسپیلبرگ و مایکل بی، مجموعه‌ فیلم تبدیل‌شوندگان (Transformers) را تولید کرد. مایکل بی، پنج فیلم اول این مجموعه را کارگردانی کرد که در سه فیلم اول، شیا لبوف و در دو فیلم آخر، مارک والبرگ به عنوان نقش اول بازی کردند.

فیلم‌های تبدیل‌شوندگان به ​​دلیل کسب درآمد زیاد و دریافت نقدهای ضعیف شهرت دارند. پارامونت در سال ۲۰۱۸، این مجموعه‌ فیلم را با ساخت قسمتی به نام بامبلبی مجددا بر سر زبان‌ها انداخت و هیلی استاینفیلد نقش اول را بر عهده داشت اما حالا یک فیلم جدید در دست ساخت است.

پارامونت، سال گذشته در تب و تاب ساخت یک قسمت جدید برای این سری‌ بود. در اواخر سال ۲۰۲۰، استیون کپل جونیور، کارگردان کرید ۲ به عنوان کارگردان این قسمت از تبدیل‌شوندگان معرفی شد و پس از مدت کوتاهی، پروژه به مرحله انتخاب بازیگر رسید. بعدا مشخص شد که آنتونی راموس، ستاره فیلم همیلتون و دومینیک فیشبک، ستاره فیلم یهودا و مسیح سیاه (Judas and the Black Messiah)، نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند. هنوز جزئیاتی درباره داستان و شخصیت‌ها و حتی تداوم داستان بعد از شش فیلم مشخص نیست اما طرفداران باید انتظار کار متفاوتی را داشته باشند.

تبدیل‌شوندگان

حالا که فیلم در ارتفاعات در سینماها اکران شده و در اچ بی او مکس نیز در دسترس است، آنتونی راموس برای تبلیغ فیلم موزیکال لین مانوئل میراندا با مطبوعات مصاحبه‌هایی را انجام می‌دهد. طی مصاحبه اخیر، از وی در مورد حضورش در تبدیل‌شوندگان ۷ نیز سوال شد. وی خاطرنشان کرد که او به تازگی کار روی فیلم را آغاز کرده و برای مخاطبان بسیار هیجان‌زده است که ببینند استیون کپل جونیور چه چیزی در چنته دارد. راموس هم‌چنین گفت که قسمت جدید تبدیل‌شوندگان مخصوصا از لحاظ بازیگران اصلی، بسیار متفاوت خواهد بود. وی بیان کرد: «قبلا شیا لبوف، مارک والبرگ و هیلی استاینفلد بودند و حالا من نقش اصلی را بر عهده دارم. بسیار متفاوت است. دومینیک فیشبک نیز همین‌طور. تبدیل‌شوندگان تغییر شکل داده است.»

پس از داشتن یک تیم سفیدپوست متشکل از افراد خلاق و بازیگران، مجموعه‌ فیلم تبدیل‌شوندگان شروع به پیشرفت‌هایی کوچک در زمینه ایجاد تنوع در قسمت‌های بعدی کرد. این امر پس از آن آغاز شد که ربات‌هایی در قسمت‌های قبل به نمایش درآمدند که بسیاری تصور کردند نژادپرستانه و تصویری کلیشه‌ای از اقلیت‌ها است. استاینفلد به اولین زنی در این سری‌ تبدیل شد که در قسمت بامبلبی، نقش اصلی را بازی کرد. این در حالی بود که ایزابلا مرسد نیز در فیلم تبدیل‌شوندگان: شوالیه آخر یک از اصلی‌ترین نقش‌ها را ایفا می‌کرد. به هر حال، تبدیل‌شوندگان ۷ با بازی راموس و فیش بک و کارگردانی کپل جونیور قسمتی کاملا متفاوت است.

ایجاد تنوع بیشتر یکی از راه‌های مختلفی است که تبدیل‌شوندگان ۷ می‌تواند با آن خودش را از فیلم‌های قبلی جدا کند. با حضور بازیگران با استعدادی مانند راموس و فیشبک، می‌توان گفت تضمینی برای چشم‌نواز بودن این فیلم وجود دارد و امید است که فیلم‌نامه نیز به گونه‌ای باشد که آن‌ها به بهترین نحو در داستان درگیر شوند.

بامبلبی در زمینه فیلم‌نامه و دیگر تغییرات به خوبی عمل کرد و طرفداران هنوز هم از این قسمت به خوبی یاد می‌کنند. از آن‌جا که گفته می‌شود تبدیل‌شوندگان ۷ در همان حال و هوای بامبلبی اتفاق می‌افتد، حتی ممکن است ارتباطاتی بین این دو فیلم وجود داشته باشد. اکنون طرفداران باید امیدوار باشند که دنباله‌ی جدید تبدیل‌شوندگان حتی یک موفقیت بزرگ‌تر در گیشه به دست آورد تا پارامونت راه ساخت این سری‌ فیلم را ادامه دهد‌.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar احسان

    من که بی صبرانه منتظر اومدن قسمت جدیدیش هستم.