خالقان Subnautica با همکاری برندن سندرسون بازی Moonbreaker را می‌سازند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Moonbreaker

در جریان رویداد افتتاحیه‌ی گیمزکام، استودیو Unknown Worlds Entertainment، خالقان بازی Subnautica از اثر جدید خود با نام Moonbreaker رونمایی کردند. این بازی از ۲۹ سپتامبر ماه آینده به‌صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) در دسترس خواهد بود. علاوه بر سبک و فضای متفاوت نسبت به اثر قبلی این استودیو، یکی از نکات جالب این بازی جدید این است که جهان آن توسط یکی از نویسندگان برجسته‌‌ی آثار فانتزی یعنی برندن سندرسون (Brandon Sanderson) نوشته و خلق شده است.

تریلر رونمایی این بازی در رویداد افتتاحیه‌ گیمزکام توسط برندن سندرسون، نویسنده‌ی کتاب‌هایی همچون مجموعه‌ی استورم‌لایت و مه‌زاد، معرفی شد. در تریلر بازی می‌توانیم مبارزات نوبتی بازی و همچنین جهان و مینیاتورهای رنگارنگ درون بازی Moonbreaker را ببینیم. همچنین طبق گفته‌ها، بازی تجربه‌های متنوعی از گیم‌پلی را به مخاطب ارائه می‌دهد. بازی Moonbreaker همچنین دارای یک سیستم شخصی‌سازی فوق‌العاده عمیق است که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های مینیاتوری را جمع‌آوری کرده، بین آن‌ها یکی را انتخاب کرده و آن‌ها را طبق سلیقه‌ی خود رنگ‌آمیزی کنند تا در نبردها مورداستفاده قرار گیرند.

 Moonbreaker

استودیو Unknown Worlds در بیانیه‌ای که پس از این نمایش این اثر به اشتراک گذاشته شد، اعلام کرد که بازی Moonbreaker از علاقه و شور اشتیاق طبیعی آن‌ها به بازی‌های رومیزی متولد شده است. تجربه بازی Moonbreaker به‌گونه‌ای طراحی شده که برای گیمرهای مختلف جذاب باشد اما بدیهی است که این بازی در وهله‌ی اول به شکلی طراحی شده که بتواند بیش از همه نظر طرفداران بازی‌های رومیزی و بازی‌های کارتی را به خود جلب کند.

در زمان عرضه‌ی بازی به‌صورت دسترسی زودهنگام، این اثر دارای بیش از ۵۰ واحد خواهد بود که قابل شخصی‌سازی هستند و این ۵۰ واحد در سه کلاس کاپیتان‌ها، خدمه و دستیاران دسته‌بندی شده‌اند.

استودیو Unknown Worlds در اوایل ماه جاری میلادی اعلام کرد که یک بازی استراتژی نوبتی و علمی تخیلی جدید را به نمایش خواهد گذاشت تا طرفداران را برای معرفی اصلی این اثر هیجان‌زده کند. برای افرادی که با وجود این بازی فکر می‌کنند که باید زمان بیشتری را منتظر بازی مورد انتظار  Subnautica 2 باشیم، استودیو Unknown Worlds به طرفداران اطمینان خاطر داده است که آن‌ها دو تیم مختلف دارند و یک تیم روی توسعه‌ی بازی Moonbreaker کار می‌کند و به‌صورت همزمان تیم دیگر مشغول توسعه‌ی بازی جدیدی در دنیای اثر Subnautica است.

بازی Moonbreaker در ۲۹ سپتامبر ماه آینده به‌صورت دسترسی زودهنگام از طریق پلتفرم استیم منتشر خواهد شد. این به‌نوعی همانند امتحان کردن بازی در استیم توسط افرادی است که مشتاق هستند قبل از عرضه‌ی رسمی بازی بتوانند قسمت‌هایی از آن را تجربه کنند و استودیو Unknown Worlds توضیح داده که در آینده اطلاعات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار خواهد داد. همچنین یک وب‌سایت رسمی هم راه‌اندازی شده است که در آن می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره‌ی بازی و زمانی که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، پیدا کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما