توییتر قابلیت Circle را برای تمام کاربران فعال کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
توییتر Circle

توییتر پس از نزدیک به ۴ ماه آزمایش و بررسی قابلیت Circle، ساعاتی قبل اعلام کرد که این مشخصه برای تمام کاربران فعال شده است. کارکرد این قابلیت مانند Close Friends اینستاگرام است و به زبان ساده می‌توانید توییت‌هایی را برای دوستان نزدیک خود منتشر کنید.

در حال حاضر برای بهره‌گیری از Circle توییتر می‌توانید حداکثر ۱۵۰ نفر را به عنوان افراد نزدیک به خود مشخص کنید. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، بخش قابل توجهی از کاربران توییتر که اکانت‌های عمومی دارند، به راحتی نمی‌توانند توییت‌های مختلفی را منتشر کنند زیرا نگران بازخورد‌های دریافتی هستند.

توییتر اعلام کرده که بر اساس تست‌های صورت گرفته، کاربرانی که از این قابلیت بهره می‌برند معمولا توییت‌های بیشتری را منتشر می‌کنند و در ضمن لایک‌ها و پاسخ‌های بیشتری را دریافت می‌کنند. در حال حاضر، بخشی از کاربران توییتر یک اکانت عمومی و یک اکانت خصوصی دارند که در اکانت دوم با نگرانی کمتری توییت منتشر می‌کنند. اما حالا به لطف این مشخصه، دیگر نیاز به استفاده از اکانت دوم کاهش پیدا می‌کند.

طی ماه‌های گذشته توییتر با تغییرات گسترده‌ای روبرو شده و البته تقاضای تصاحب توسط ایلان ماسک و سپس کنار گذاشتن این معامله، توییتر را با حاشیه‌های گسترده‌ای روبرو کرده است. در هر صورت باید ببینیم آیا این مشخصه با استقبال گسترده‌ای از طرف کاربران روبرو می‌شود یا نه. در همین زمینه می‌توانیم به ویژگی مشابه استوری اینستاگرام اشاره کنیم که توییتر فقط بعد از چند ماه، شکست این پروژه را اعلام کرد و کنار گذاشته شد.

منبع: Engadgetبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما