آشنایی با انواع شلوار جین زنانه و نحوه‌ی ست کردن آن‌ها

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۲ دقیقه
آشنایی با انواع شلوار جین زنانه

آیا تا به حال این شرایط را داشته‌اید که جلوی کمد لباستان بایستید، با انبوهی از شلوارهای جین مواجه شوید و ندانید که کدام یک را باید براساس شکل بدن و نیاز روزمره‌تان انتخاب کنید؟ واقعیت این است که دنیای شلوار جین‌های زنانه بسیار وسیع بوده و مدل‌های بسیار متنوعی برای هر فرم بدنی و موقعیت دارد. آشنایی با انواع شلوار جین زنانه می‌تواند به انتخاب مناسب شلوار جین و داشتن استایل شیک کمک کند.

مدل‌های مختلف شلوار جین زنانه

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه می‌تواند به انتخاب مناسب شلوار جین، ایجاد استایل شیک و متناسب با شکل بدن و خرید شلوار لی متناسب کمک کند.

۱. شلوار جین Shaping

در ابتدای مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه باید از شما بپرسیم که آیا به دنبال شلوار جینی هستید که منحنی‌های بدن را پوشانده و اندام صافی را برایتان ایجاد کند؟ در این شرایط شلوار جین Shaping می‌تواند یکی از گزینه‌های اساسی در کمد لباستان باشد.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

برای ایجاد یک استایل شیک این شلوار جین‌های متناسب را با یک کت بلیزر دوخته شده یا یک بلوز گشاد ست کنید. همچنین برای کشیده‌تر نشان دادن پاها یک جفت کفش پاشنه بلند را به استایل خود اضافه کرده و تیپ خود را کامل کنید.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این مدل شلوار جین برای مواقعی که می‌خواهید استایل برجسته‌ای ایجاد کنید و احساس خیلی خوبی داشته باشید بسیار مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

موقعیت‌هایی که راحتی بیشتر از پوشاندن منحنی‌ها اهمیت دارد یا زمانی که می‌خواهید فعالیت‌های آرامش‌بخش و راحت انجام دهید نباید این شلوار را انتخاب کنید.

نکته‌ی مهم در رابطه با انتخاب این شلوار این است که باید به دنبال شلوار جینی از این مدل باشید که جنس آن ترکیبی از نخ‌پنبه و الاستین باشد زیرا این ترکیب جادویی شلوار جینی را ایجاد می‌کند که نه تنها استایل صاف و مرتبی را برایتان ایجاد می‌کند بلکه این اطمینان را برایتان ایجاد می‌کند که در تمام طول روز با داشتن استایل مرتب کاملا راحت باشید.

۲. شلوار جین اسلیم فیت

شلوار جین اسلیم فیت مدلی است که بدون ایجاد احساس تنگ بودن شلوار جین اسکینی به خوبی روی بدنتان می‌نشیند. شلوار جین‌های اسلیم فیت یکی از کاربردی‌ترین شلوارهای کمد لباس هستند که ظاهر زیبایی را برای هر استایل ایجاد می‌کنند.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

زیبایی شلوار جین اسلیم فیت در قابلیت ست شدن آن با تیپ‌های مختلف است؛ یعنی می‌توانید برای داشتن استایل راحت آن را با سویشرت اورسایز یا برای داشتن استایل مرتب و شیک با بلوز ابریشمی ست کنید. بر اساس موقعیت کفش‌های ست با این شلوار جین هم می‌توانند از کفش‌های کتانی راحت تا بوت‌های مچی باشند.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این شلوارهای جین را برای موقعیت‌های بسیاری از استایل روزانه‌ی کژوال تا اسمارت کژوال کاری می‌توان پوشید. به همین دلیل شلوار اسلیم فیت یکی از اجزای ضروری استایل روزانه محسوب می‌شود.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در صورتی که به دنبال لباسی برای یک رویداد خیلی رسمی هستید یا ترجیح می‌دهید لباس سنتی و کلاسیک بپوشید شلوار اسلیم فیت گزینه‌ی خیلی غیر رسمی‌ای محسوب می‌شود.

نکته‌ای که در رابطه با این شلوار جین باید در نظر داشته باشید این است که شلوار اسلیم فیتی که برش متوسطی دارد را انتخاب کنید و مطمئن شوید در قسمت کمرتان راحت بوده و به یک اندازه راحتی و شیک بودن را فراهم کند.

شلوار جین زنانه اسمارا مدل اسلیم فیت کد 13808741

۳. شلوار جین دمپا گشاد

در ادامه‌ی مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه به معرفی شلوار جین دمپا گشاد می‌پردازیم که شلواری است که از زانو به پایین گشاد می‌شود و نکته‌ی کلیدی در رابطه استایل کردن آن این است که حجیم بودن پایین آن را با یک تاپ ساختارمند به توازن برسانید. علاوه بر تاپ می‌توانید از یقه اسکی‌های متناسب، کت‌های کراپ یا پیراهن‌های دکمه‌دار کلاسیک هم استفاده کرد. برای ارتقای استایل می‌توانید از کفش‌ها یا بوت‌های تخت استفاده کنید تا تاثیر بلندی پاهایتان را برجسته‌تر سازند.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

از شلوار جین دمپاگشاد برای موقعیت‌هایی که نیاز به ایجاد استایل برجسته دارند مانند فضای کاری خلاقانه یا دورهمی‌های غیررسمی استفاده کنید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در موقعیت‌هایی که به زیبایی مینیمال یا محافظه‌کارانه‌تری نیاز دارید، ظاهر برجسته‌ی شلوار جین دمپا گشاد گزینه‌ی مناسبی نیست.

نکته‌ای که در رابطه شلوار جین دمپا گشاد باید در نظر داشته باشید این است که هنگام خرید آن لازم است به بلندی آن توجه ویژه‌ای داشته و بلندی آن را به گونه‌ای انتخاب کنید که کفشتان کمی از شلوار بیرون باشد و جریان متناسبی را از کمر تا انگشتان پا بسازد.

شلوار جین زنانه مدل A326
۲۷ %
۲,۹۵۰,۰۰۰
۲,۱۴۷,۰۰۰ تومان

۴. شلوار جین فاق بلند

شلوار جین فاق بلند زنانه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا شلوار جین‌های فاق بلند با وجود اینکه مدت زمان زیادی از عمر آن‌ها می‌گذرد همچنان ترند هستند؟ دلیل این مساله این است که این مدل شلوار قابلیت تاکید روی کمر، کشیده‌تر نشان دادن پاها و ایجاد استایلی کاملا ظریف که هیچگاه دمده نشود را دارند. فرقی نمی‌کند که به دنبال ایجاد ظاهری سنتی یا مدرن هستید در هر حال شلوار جین فاق بلند استایل کاربردی‌ای را برایتان ایجاد می‌کند که می‌تواند تیپ و ظاهرتان را ارتقا دهد.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

برای تاکید روی کمر بلوز دلخواه خود را با این شلوار پوشیده و آن را داخل شلوار قرار دهید یا برای ایجاد استایل مدرن‌تر آن را با یک کراپ تاپ ست کنید. در رابطه با انتخاب کفش‌ها هم می‌توانید هر مدل کفشی از کفش‌های تخت باله برای ایجاد زیبایی روزانه تا کفش پاشنه بلند برای ایجاد استایل شیک‌تر را می‌توانید با این شلوار جین بپوشید.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

شلوار جین فاق بلند برای هر موقعیتی از رفتن به محل کار تا مهمانی مناسب است. جذابیت گسترده‌ی آن‌ها باعث شده برای موقعیت‌های غیررسمی و رسمی مناسب باشند.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در صورتی که ترجیح می‌دهید تناسب کمتری دور کمر خود داشته باشید یا در صورتی که می‌خواهید استایلی را ست کنید که به مدل ساده‌تری از شلوار جین نیاز دارد باید به دنبال مدل دیگری از شلوار جین باشید.

نکته‌ای که در رابطه با شلوار جین فاق بلند باید در نظر داشته باشید توجه به کمربند است. یک کمربند جذاب نه تنها می‌تواند کمر را برجسته‌تر سازد بلکه جلوه‌ی متمایزی به استایلتان می‌دهد و باعث می‌شود شلوار جین فاق بلندتان واقعا روی تنتان بدرخشد.

۵. شلوار جین Boyfriend

شلوار جین boyfriend

شلوار جین‌های Boyfriend مدل تقریبا آزاد و راحتی دارد و گزینه‌ی مناسبی برای خانم‌های دارای اضافه وزن محسوب می‌شود. نکته‌ی منفی‌ای که در رابطه با آن وجود دارد این است که قد پاها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. این مدل شلوار در قسمت فاق و ساق پا گشادتر از سایر قسمت‌ها طراحی شده است.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

مدل گشاد شلوار جین بوی فرند را با پوشیدن یک تاپ متناسب در بالاتنه یا تیشرتی که در شلوار قرار می‌دهید به توازن برسانید. برای شیک‌تر شدن استایل و جلوگیری از سادگی و یکنواختی آن می‌توانید یک کت بلیزر را به استایل اضافه کرده یا با پوشیدن کفش کتانی استایلتان را کژوال نگه دارید.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این استایل برای تفریحات آخرهفته، کافه رفتن یا هر موقعیتی که راحتی در آن حرف اول را می‌زند اما همچنان می‌خواهید استایل ست و مرتبی داشته باشید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در موقعیت‌‌های رسمی یا زمانی که می‌خواهید استایل متناسبی داشته باشید نباید از شلوار جین بوی فرند استفاده کنید. نکته‌ی مهم در رابطه با این مدل شلوار جین این است که می‌توانید لبه‌ی پایین آن را تا کنید.

شلوار جین زنانه مدل دمپا گشاد رنگ زغالی

۶. شلوار جین واید لگ

شلوار جین‌های واید لگ با مدل گشاد و حجیمی که دارند می‌توانند ظاهر برجسته‌ای ایجاد کرده و جایگزین مناسبی برای شلوار جین‌های معمولی باشند. این مدل بسیار راحت است و این امکان را فراهم می‌کند که با راحتی و اعتماد به نفس گام بردارید. جین وایدلگ برای افرادی که به ترکیب استایل‌های سنتی با مدرن هستند مناسب است.

این مدل شلوار را با یک تاپ متناسب ست کنید تا ظاهرتان متناسب شود یا برای ایجاد استایل بوهو از یک بلوز رنگارنگ استفاده کنید. کفش‌های پاشنه بلند می‌توانند باعث شیک‌تر شدن تیپ شده و اندام را کشیده‌تر نشان دهند.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این شلوارهای جین انتخاب مناسبی هستند برای محیط کارهای خلاق، رویدادهای هنری یا هر موقعیتی که در آن مد مهم است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

شلوار جین واید لگ یکی از انواع شلوار جین‌هایی است که در مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه باید به آن بپردازیم. این شلوار برای محیط‌هایی که به لباس سنتی نیاز دارند یا موقعیت‌هایی که به استایل متناسب‌تری نیاز است مناسب نیستند.

نکته‌ی مهم در رابطه با این مدل شلوار این است که برای مشاهده‌ی بیشتر اثر کشیده‌تر نشان دادن پاها سعی کنید از مدل فاق بلند آن استفاده کرده و در صورتی که به دنبال ایجاد استایل مدرن‌تر با آن هستید مدل کوتاه‌تر آن را تهیه کنید.

شلوار جین زنانه مدل نیم بگ کمر کشی کد 3 9011

۷. شلوار جین کلاسیک آبی

شلوار جین آبی کلاسیک

دلیلی برای وجود شلوار جین کلاسیک آبی در کمد لباس همه‌ی خانم‌ها وجود دارد. این شلوار جین هیچ‌گاه دمده نشده و به دلیل کاربردی بودنشان شلواری مناسب برای ایجاد استایل سریع کژوال بوده و در عین حال به سادگی می‌توانند برای ایجاد استایل مرتب‌تری استفاده شوند. شلوار جین‌های کلاسیک طیف آبی رنگ از روشن تا تیره مدل‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که می‌تواند مکمل هر استایلی باشد.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

برای ایجاد یک استایل ساده این شلوار را با یک تیشرت سفید ست کنید یا برای ایجاد استایل بیزینس کژوال آن را با کت بلیزر و کفش پاشنه بلند ست کنید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

رویدادهای رسمی نیازمند مدل‌ها یا رنگ‌های دیگری از شلوار هستند.

نکته‌ی مهم در رابطه با این شلوار این است که برای اینکه شلوار جین‌های آبی‌تان بهترین ظاهر را داشته باشند و کمرنگ نشوند آن‌ها را در آب سرد و به صورت پشت و رو بشویید.

۸. شلوار جین مشکی

شلوار جین‌های مشکی انتخاب‌‌های بسیار مناسبی برای جذابیت‌ بیشتر استایل و در عین حال شیک نگه داشتن آن‌ها هستند. طیف رنگی تیره‌ی آن‌ها باعث کشیده‌تر نشان دادن اندام شده و جزو لباس‌های کاربردی‌ای هستند که می‌توانند به روش‌های بی‌شماری استایل شوند.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این شلوار جین را می‌توانید با کت چرم ترکیب کنید یا برای ایجاد تضادی شیک و زیبا به همراه یک بلوز ابریشمی بپوشید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در هوای به شدت گرم که رنگ مشکی گرما را جذب می‌کند یا در مواقعی که به دنبال استایل‌های سنتی تابستانه هستید نباید از شلوار جین مشکی استفاده کنید.

نکته‌ی مهم این است که به دنبال شلوار جین مشکی‌ای باشید که پارچه‌ی آن کمی کشسان باشد تا استایلتان علاوه بر شیک بودن راحت هم باشد.

شلوار جین زنانه مدل بگ کاغذی کمرکش

۹. شلوار جین سفید

شلوار جین سفید

شلوار جین‌های سفید ظاهر شاداب و مرتبی را ایجاد می‌کنند که جزو بهترین انواع شلوار جین بهاری است اما می‌تواند در سفیدی زمستان هم استفاده شود. این شلوارهای جین باعث درخشش همه‌ی استایل‌ها شده و به همین دلیل انتخاب برجسته و در عین حال شیکی محسوب می‌شوند.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

این شلوارهای جین سفید را می‌توان برای ایجاد تضاد با لباس‌های تیره‌تر ست کرده یا برای ایجاد استایل مونوکروم و مدرن از استایل سرتاپا سفید استفاده کرد.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

شلوار جین سفید برای رویدادهایی که در طول روز برگزار می‌شوند، رویدادهای فصل تابستان یا هر موقعیتی که به زیبایی مطبوع و سبک نیاز دارید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در شرایطی که آب و هوا بارانی است از این شلوار استفاده نکنید زیرا به سادگی لکه‌دار می‌شوند.

نکته‌ی مهم در رابطه با شلوار جین سفید این است که مطمئن شوید پارچه‌ی مات و باکیفیتی داشته باشد که بدن‌نما نبوده و در عین حال شیک باشد.

۱۰. شلوار جین زاپ‌دار

شلوار جین زاپ‌دار

شلوار جین زاپ‌دار، راحت بوده و در قسمت‌هایی دارای زاپ و پارگی است. این مدل شلوار استایل‌های کژوال را جذاب و شیک‌تر ساخته و به انتخابی ایدئال برای استایل‌های آخر هفته و کژوال بیرون رفتن تبدیل می‌کند.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

شلوار جین زاپ‌دار را می‌توان با تیشرت طرح‌دار ست کرده یا با پوشیدن آن به همراه بلوز زنانه کمی تضاد ایجاد کرد.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این شلوارها برای دورهمی‌های غیررسمی، کنسرت‌ها یا مواقعی که به دنبال ایجاد استایل راحتی هستید مناسب هستند.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در بسیاری از موقعیت‌های سنتی یا رسمی که داشتن ظاهر مرتب مهم است نباید از شلوار جین زاپ‌دار استفاده کنید. نکته‌ی مهم در رابطه با این مدل شلوار جین این است که برای جلوگیری از پاره شدن بیشتر باید آن‌ها را به آرامی بشویید.

شلوار جین زنانه اسمارا مدل 9571676

۱۱. شلوار جین کوتاه

شلوار جین کوتاه همانطور که از نامش مشخص است کمی کوتاه‌تر بوده و اغلب بالای مچ قرار می‌گیرد. این مدل به دلیل کاربردی بودن و ظاهر مدرنی که دارد بسیار پرطرفدار است.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

برای ایجاد استایل کژوال شیک این مدل شلوار جین کوتاه را با کفش تخت باله و برای ایجاد ظاهر یکنواخت‌تر آن را با بوت مچی ست کنید.

چه زمان‌هایی آن را بپوشیم؟ 

این شلوار جین برای بیرون رفتن در فصل‌های بهار و تابستان ایدئال است اما در صورتی انتخاب کفش مناسب می‌توان آن را برای ماه‌های سردتر سال هم استفاده کرد. این مدل شلوار جین برای رویدادهای غیر رسمی، بیرون رفتن در آخر هفته و هر جایی که می‌خواهید ظاهر جوانانه را به استایل خود اضافه کنید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در بسیاری از موقعیت‌های رسمی یا شرایط آب و هوایی سرد که پوشش کل پاها لازم است نباید از این شلوار استفاده کنید. نکته‌ی مهم در رابطه با این شلوار این است که لبه‌ی آن باید دقیقا بالای باریک‌ترین قسمت مچ پایتان قرار بگیرد تا پاهایتان را کشیده‌تر و استایتان را صاف‌تر نشان دهد.

۱۲. شلوار جین مام استایل

در ادامه‌ی مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه به بررسی شلوار جین مام استایل می‌پردازیم کمرش در بالای ناف بسته می‌شود و می‌تواند کمر را باریک‌تر و باسن را پرتر نشان دهد. پارچه‌ی استفاده شده برای این مدل شلوار اغلب ضخیم بوده و عرض شلوار در قسمت مچ کمتر از ران و ساق پا است. اگر لاغر اندام باشید با استفاده از این شلوار می‌توانید قسمت‌ ران و باسن خود را حجیم‌تر نشان دهید.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

این شلوار بسیار کاربردی است و می‌توانید در فصل‌های مختلف با رویه‌ها، مانتوهای کتی یا پالتوهای کوتاه و بلند ست کنید. این شلوار را می‌توانید با شومیز، تیشرت و بافت هم ست کنید فقط توجه داشته باشید که همیشه تیشرت یا پیراهن را داخل شلوار قرار دهید. کفش‌های مناسب این شلوار عبارتند از کالج، کفش کتانی و انواع نیم بوت.

۱۳. شلوار جین بوت کات

شلوار جین بوت کات از کمر تا زانو صاف بوده و از زانو تا ساق پا گشاد می‌شود. این مدل شلوار جین روی کفش را می‌پوشاند بنابراین در انتخاب کفش می‌تواند آزادانه‌تر عمل کنید.

نحوه‌ی ست کردن آن در استایل

برای ایجاد استایل کلاسیک با شلوار بوت کات آن را به رنگ سرمه‌ای تیره انتخاب کرده و با تاپ مشکی ست کنید. در ماه‌های سرد سال هم می‌توانید آن را با بافت آستین بلند ست کنید. همچنین برای محل کار هم می‌توانید آن را با یک کت بلیزر ترکیب کنید.

امیدواریم با مطالعه‌ی مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه بتوانید با مدل‌های مختلف شلوار جین زنانه آشنا شده و بهترین تصمیم را در انتخاب انواع شلوار لی زنانه بگیرید.

منبع: Sumissuraبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما