یوبی‌سافت برنامه‌ای برای برگزاری کنفرانس و نمایش بازی‌های خود ندارد

۱۶ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
UBiplay

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های گیمینگ است. حال این غول دنیای بازی‌های ویدئویی اعلام کرد که قرار نیست در مراسم E3 شرکت کند. البته انتظار می‌رفت که این شرکت در مراسم شرکت نکند.

از سال ۲۰۲۰ یوبیسافت نام مراسم خود را به یوبیسافت فوروارد (Ubisoft Forward) تغییر داد. با اینکار این شرکت مراسم رونمایی از عناوین خود را از E3 جدا کرد. یوبیسافت دو مراسم فوروارد در سال برگزار می‌کرد. البته در سال ۲۰۲۱ تنها این مراسم یکبار آن هم در ماه ژوئن برگزار شد.

دلیل اینکه چرا مراسم یوبیسافت برگزار نخواهد شد، اعلام نشده است. البته یوبیسافت گفته که تا انتهای سال جاری میلادی یک مراسم برگزار خواهد کرد. هنوز معلوم نیست که آیا عناوین یوبیسافت در مراسم‌های دیگر مثل Geoff Keighley’s Summer Game Fest حضور خواهند داشت یا نه. این شرکت در گذشته سابقه انتشار اطلاعات مختلف از عناوین خود در مراسم‌های دیگر را داشته است.

یوبیسافت مراسم

یوبیسافت تعدادی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی را ساخته است.

احتمال دارد که یوبیسافت در مراسم ایکس‌باکس و بتسدا هم حضور داشته باشد. مخصوصاً اینکه می‌تواند اساسینز کرید بعدی خود را به طور رسمی معرفی کند. اتفاق جالب این خواهد بود که یوبیسافت در مراسم نینتندو حضور داشته باشد. بازی مرایو + ربیدز (Mario + Rabbids) از عناوین مورد انتظار روی سوییچ است. حال امکان دارد که یوبیسافت به صورت پراکند عناوین خود را در مراسم‌های مختلف نشان دهد.

یوبیسافت عناوین در حال ساخت زیادی دارد. به همین دلیل امکان دارد که هیچکدام از این موارد به آمادگی مورد نیاز برای رونمایی و ارائه نرسیده باشند. به همین دلیل این شرکت نیاز به زمان بیشتری داشته تا مراسمش بدون محتوا نباشد. این عملکرد کاملاً صحیح است. به دلیل اینکه مخاطبان نیز اعتماد خود را به یوبیسافت از دست نخواهند داد.

یکی از عناوین به شدت مورد انتظار آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) است. حال امیدواریم که یوبیسافت در مراسم‌ها آینده خود یا مراسم‌های دیگر از این بازی اطلاعات بیشتری را منتشر کند.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما