یوبی‌سافت به جای E3 کنفرانسی دیجیتال برگزار خواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
برنامه Ubisoft Forward

در غیاب نمایشگاه E3، شرکت‌های بازی‌سازی به ترتیب از برنامه‌های خود برای پر کردن جای خالی این نمایشگاه خبر می‌دهند. شرکت یوبی‌سافت امسال دقیقا یک ماه بعد از زمان همیشگی کنفرانس خود در E3 یک برنامه برگزار خواهد کرد؛ با این تفاوت که به جای یک کنفرانس بزرگ با یک رویداد دیجیتال طرف خواهیم بود.

برنامه‌ی یوبی‌سافت در روز ۲۲ تیر از شبکه‌های آنلاین مختلف پخش خواهد شد.

برنامه‌ی دیجیتال یوبی‌سافت برای نمایش بازی‌های آینده‌ی این شرکت Ubisoft Forward نام‌گذاری شده است. این برنامه طبق گفته‌ی یوبی‌سافت شامل اخبار انحصاری بازی‌های مختلف، رونمایی‌های کاملا تازه و غافلگیری‌های دیگری خواهد بود. یوبی‌سافت همچنین به این موضوع اشاره کرده است که برنامه‌ی Ubisoft Forward سبک و سیاق نمایشگاه E3 را حفظ خواهد کرد، در نتیجه تصور می‌کنیم یوبی‌سافت بخواهد چیزی شبیه به کنفرانس‌های معمول خود را با مجری و مصاحبه با بازی‌سازان، ولی در قالب برنامه‌ای آنلاین و دیجیتال ارایه دهد.

با این که اطلاعات دقیقی از این برنامه در اختیار نداریم، ولی می‌توانیم بدون شک انتظار نمایش دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion را در این رویداد داشته باشیم. پس از نمایش نه چندان خوب بازی Assassin’s Creed Valhalla در برنامه‌ی هفته‌ی گذشته‌ی ایکس‌باکس، تصور می‌کنیم یوبی‌سافت یک نمایش کامل از گیم‌پلی این بازی را به Ubisoft Forward بیاورد. از طرفی هم عرضه‌ی بازی Watch Dogs Legion برای پایان سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است، در نتیجه یوبی‌سافت باید هر چه زودتر صحبت از این بازی را هم شروع کند.

در کنار Watch Dogs Legion بازی‌های دیگر یوبی‌سافت، مثل Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters هم برای عرضه در زمانی زودتر از پایان سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بودند، ولی در پی بازخورد بسیار بد بازی Ghost Recon Breakpoint، یوبی‌سافت تصمیم گرفت تا عرضه‌ی آن‌ها را به عقب بیاندازد و بیشتر روی آن‌ها کار کند. احتمالا از این بازی‌ها هم در برنامه‌ی یوبی‌سافت خواهیم شنید.

برنامه‌ی یوبی‌سافت در روز ۱۲ جولای (۲۲ تیر) از شبکه‌های آنلاین مختلف پخش خواهد شد.

منبع: Ubisoft.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما