یوبی‌سافت: گیمرها نمی‌فهمند چرا NFT برایشان خوب است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ghost recon

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، تلاش یوبی‌سافت برای ورود به بازار ان‌اف‌تی (توکن‌های غیرقابل‌معاوضه) با انتقادها و واکنش‌های منفی از سوی گیمرهای مواجه شده است. اکنون، نیکلاس پوآرد، معاون بخش کارگاه نوآوری‌های استراتژیک یوبی‌سافت، اعلام کرده است که واکنش‌های منفی گیمرها به این خاطر بوده که آن‌ها متوجه نیستند که NFT چه کاری می‌تواند برای آن‌ها انجام دهد.

نیکلاس پوآرد در جریان مصاحبه‌ی خود با Finder گفت: «من فکر می‌کنم که گیمرها آنچه را که یک بازار ثانویه‌ی دیجیتال می‌تواند برای آن‌ها به ارمغان بیاورد، درک نمی‌کنند. در حال حاضر، به دلیل وضعیت فعلی و زمینه‌های قبلی ان‌اف‌تی‌ها، گیمرها واقعا معتقدند که این توکن‌های غیرقابل‌معاوضه اولا سیاره را نابود می‌کنند و ثانیا فقط ابزاری برای کلاهبرداری هستند. با این حال، چیزی که ما در یوبی‌سافت در ابتدای کار می‌بینیم، فعالیت‌های پس از پایان بازی است. با این کار، به بازیکنان این فرصت را می‌دهیم که پس از اتمام کارشان با یک آیتم یا اتمام بازی، کالاهای خود را دوباره بفروشند.»

پوآرد همچنین به واکنش‌های منفی به عرضه‌ی اولیه Quartz و Digits NFT یوبی‌سافت در ماه گذشته در بازی گوست ‌ریکان: بریک‌پوینت اشاره کرد. او بیان کرد: « این واکنشی بود که انتظارش را داشتیم. ما می‌دانیم که درک این مفهوم آسان نیست اما کوارتز در واقع اولین قدمی است که باید به چیزی بزرگ‌تر منجر شود. چیزی که برای بازیکنان ما راحت‌تر قابل درک خواهد بود.»

ubisoft quartz

او در ادامه‌ی سخنان خود گفت: «این روشی است که ما درباره‌ی آن فکر می‌کنیم و دلیلی است که به آزمایش در رابطه با آن ادامه خواهیم داد. ما به انتشار ویژگی‌ها و خدمات پیرامون این ابتکار ادامه خواهیم داد. اعتقاد ما این است که قطعه قطعه‌ی این پازل توسط بازیکنان ما آشکار و درک خواهد شد. ما امیدواریم که آنها ارزشی را که ما به آن‌ها ارائه می‌دهیم، بهتر درک کنند.»

فقط مشتریان نیستند که مطمئن نیستند یوبی سافت با NFT چه می کند. گزارشی از پیام‌ها در مرکز رسانه‌های اجتماعی داخلی یوبی‌سافت در ماه گذشته نشان داد که کارمندان خود این شرکت تلاش برای به‌کارگیری NFT را «گیج‌کننده» و «ناراحت‌کننده» می‌دانستند.

یکی از کارمندان گفت که آن‌ها هنوز درک نمی‌کنند که چه مشکلی در اینجا حل شده و این سؤال‌ برای آن‌ها ایجاد شده که آیا واقعا این کار ارزش این همه تبلیغات و واکنش‌های بسیار منفی را دارد.

منبع: GameIndustry.biz

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما