عرضه بازی Unknown 9: Awakening تا پاییز امسال با تاخیر مواجه شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی unknown 9

بازی سوم شخص و داستانی ناشناخته ۹: رستاخیز (Unknown 9: Awakening) حدود ۳ سال پیش معرفی شد. این بازی قرار بود برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم عرضه شده و برای کاربران کامپیوتر هم از طریق فروشگاه استیم در دسترس باشد. حال اینطور که به نظر می‌رسد شرکت سازنده عرضه بازی ناشناخته ۹ را با تأخیر مواجه کرده است.

بازی ناشناخته ۹ قرار بود تابستان امسال در دسترس کاربران قرار بگیرد. حال شرکت سازنده اعلام کرده که این بازی داستانی قرار است دیرتر از زمانی که مقرر شده بود عرضه شود و طرفداران باید پاییز امسال منتظر این بازی باشند. اینطور که به نظر می‌رسد شرکت سازنده بازی ناشناخته ۹ نیاز به زمان بیشتری برای کامل کردن این بازی داشته است.

در بازی ناشناخته ۹ کاربران در یک دنیای بسیار خاص و اسرار آمیز قرار می‌گیرند. شما باید تلاش کنید تا اسرار دنیای بازی را کشف کرده و از طرفی در آن به گشت و گذار بپردازید. دنیای بایز نشناخته ۹ بسیار خاص طراحی شده و از طرفی داستان قدرتمندی دارد. در اصل شرکت سازنده تمرکز خود را روی داستان بازی گذاشته تا بازی ناشناخته ۹ نسبت به عناوین دیگر عرضه شده در این مدت، متمایز باشد.

عرضه بازی Unknown 9

در بازی ناشناخته ۹ شما در نقش هارونا (Haroona) هستید. هارونا یک کوئستور (Quaestor) بوده که توانایی سفر به بُعدهای دیگر را دارد. این بُعدها با چیزی که در آن زندگی می‌کند تداخل داشته و در نتیجه رازهای زیادی را افشا می‌کنند. هدف هارونا این است که به یک دانش پنهان دست پیدا کند. این دانش به او قدرت بسیار زیادی داده ولی مسئولیت بسیار زیادی برای او دارد. همینطور اینکه به دنبال این دانش گشتن باعث شده تا هارونا مورد هدف یک گروه قرار بگیرد.

در بازی ناشناخته ۹، شخصیت پردازی اهمیت بسیار زیادی دارد. به هرحال این بازی در سبک داستانی و ماجراجویی بوده و در نتیجه کاربران آزادی عمل زیادی مثل بازی‌های نقش آفرینی ندارند. با این حال کاربران از لحاظ گرافیکی، شخصیت پردازی و داستان با یک تجربه بسیار خاص روبرو هستند که هدف شرکت سازنده هم همین موضوع است.

چیزی که بازی ناشناخته ۹ را جذاب می‌کند، مبارزات آن است. در این بازی شما به طور مستقیم وارد جنگ نشده و از طرفی باید دشمنان خود را کنترل کنید. بازی یک سبک بسیار خاص از مبارزه را به کاربران ارائه داده و این سبک چیزی نیست که در عناوین دیگر وجود داشته باشد. همینطور اینکه دنیای بازی به شکلی طراحی شده تا با روند داستان و گیم‌پلی بازی سازگاری داشته باشد. به همین دلیل کاربران به شدت درگیر آن خواهند شد.

هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای بازی ناشناخته ۹ اعلام نشده ولی این بازی پاییز امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما