بازی جدید کارگردان گوست‌وایر توکیو معرفی شد؛ تریلر Kemuri را ببینید

۲۱ آذر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی KEMURI

استودیوی تازه تاسیس UNSEEN به تازگی با انتشار تریلری از اولین بازی خود با عنوان KEMURI رونمایی کرده است.

این بازی توسط ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura) ساخته می‌شود که در گذشته کارگردان خلاقیت بازی گوست‌وایر: توکیو بوده و به عنوان طراح روی سری The Evil Within نیز کار کرده است. بازی KEMURI شما را به قلمرویی فرا می‌خواند که در آن موجوداتی اسرارآمیز با نام یوکای (YOKAI)در میان جمعیت پنهان شده‌اند. شماد یک شکارچی یوکای هستید و باید به کشف اسرار شهر و ایجاد تعادل در جهان بپردازید. پس از اینکه یوکای‌ها را شکار کنید، می‌توانید قدرت‌های آن‌ها را جمع‌آوری کنید و با چالش‌های بزرگتری روبرو شوید. البته شما در این راه می‌توانید از دوستان خود به صورت کوآپ کمک بگیرید.

دنیای بازی ترکیبی از فولکلور سنتی ژاپن، فرهنگ مدرن و زیبایی‌شناسی انیمه است که در آن شگفتی‌های ماوراء طبیعی فراتر از دید مردم عادی وجود دارد. این جهان شکارچیان یوکای را به چالش می‌کشد تا با موضوعات اجتماعی و معضلات اخلاقی روبرو شوند. برای تغییر ظاهر خود و دسترسی به توانایی‌های ماوراء طبیعی باید یوکای‌ها را جمع‌آوری کنید که برخی از آن‌ها شرور و برخی دوستانه رفتار می‌کنند.

Kemuri

تریلر منتشر شده از بازی تنها ۵۰ ثانیه طول کشیده و تنها بازیکنان را با فضا و مفهوم بازی آشنا خواهد کرد. با توجه به تریلر می‌توان گفت که بازی در شهری شبیه به یک نسخه‌ی آینده‌نگر‌انه از ژاپن می‌گذرد و دارای تعدادی شخصیت‌های جذاب است که در خیابان‌ها پرسه می‌زنند. در اخر تریلر به نظر می‌رسد که ای شخصیت‌ها به آسمانی پر از موجوداتی عجیب و غریق و خداگونه خیره می‌شوند. سبک هنری بازی نیز ظاهرا چشم‌نواز است.

در حال حاضر اطلاعاتی از تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی Kemuri منتشر نشده است. در واقع ناکامورا هنوز با ناشر یا پلتفرمی برای بازی قرارداد امضا نکرده است، بنابراین فعلا چیزی مشخص نیست و شاید بازی اصلا به مرحله‌ی انتشار نیز نرسد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه