World in Conflict و Assassin’s Creed IV را رایگان از یوبی‌سافت دریافت کنید

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به مناسبت ده سالگی دو بازی یوبی‌سافت، این شرکت دو بازی رایگان برای مخاطبان خود عرضه کرده است. از امروز می‌ةوان به مدت یک ماه، دو بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag و World in Conflict را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد.

ده سال از عرضه‌ی World In Conflict می‌گذرد و هم‌چنین سالگرد ده سالگی عرضه‌ی اولین قسمت مجموعه‌ی فرقه اساسین است.

این دو بازی روی کامپیوتر و در قالب اپ Uplay یوبی‌سافت رایگان شده‌اند. یوبی‌سافت می‌گوید که ده سال از عرضه‌ی World In Conflict می‌گذرد و هم‌چنین سالگرد ده سالگی عرضه‌ی اولین قسمت مجموعه‌ی فرقه اساسین است.

بازی World in Conflict نه تنها خودش، بلکه به صورت رایگان به همراه بسته‌ی الحاقی Soviet Assault قابل دریافت خواهد بود. تا روز ۱۱ دسامبر زمان دارید این بازی را به صورت رایگان از طریق Uplay دریافت کنید. این بازی استراتژی به هنگام عرضه بازخورد بسیار خوبی از منتقدان گرفت، ولی چند وقتی است که از سوی گیمرها فراموش شده است. در حال حاضر و با رایگان شدن بازی، می‌توانیم از این استراتژی خوب یادی کنیم.

تصور می‌کنیم نیازی به صحبت از قسمت چهارم مجموعه‌ی فرقه اساسین نباشد. بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag شاید از مجموعه‌ی اصلی کمی فاصله گرفته باشد، ولی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مجموعه‌ی فرقه اساسین و از بازی‌های بسیار خوب نسل گذشته‌ی صنعت بازی است. از روز ۱۲ دسامبر تا ۱۸ دسامبر زمان دارید که این بازی را به صورت ریگان از Uplay دریافت کنید.

اگر نرم‌افزار Uplay و یک حساب کاربری یوبی‌سافت ندارید، بهتر است که همین حالا دست به کار شوید. یوبی‌سافت ماه گذشته بازی Watch Dogs را رایگان به مخاطبان خود هدیه داده بود و تصور می‌کنیم این روند ادامه داشته باشد.

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar محمد پی جی

  البته یه سوال هم از شما دارم شما گفتید که:« از امروز می‌ةوان به مدت” یک ماه”، دو بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag و World in Conflict را به صورت کاملا رایگان دریافت کرد.»اما بعد گفتید که:« از روز “۱۲ دسامبر” تا “۱۸ دسامبر “زمان دارید که این بازی را به صورت ریگان از Uplay دریافت کنید.» بالاخره از کی تا کی وقت داریم برای دانلود؟

 2. cp.mahdi cp.mahdi

  “بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag شاید از مجموعه‌ی اصلی کمی فاصله گرفته باشد، ولی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مجموعه‌ی فرقه اساسین و از بازی‌های بسیار خوب نسل گذشته‌ی صنعت بازی است.”
  بهترین؟! به نظر من یه بازی متوسط رو به ضعیف بود. برخلاف سه گانه ازیو که ارزش ساعتها بازی کردن و لذت بردن داشتن این ارزشش در حد 5 تا 8 ساعت پلی دادن بود نه بیشتر.

  1. به هیچ وجه قبول ندارم.
   روند بازی بلک فلگ حتی بعد از ۵۰ ساعت هم افت نمی‌کرد.
   سیستم مبارزه‌های دریایی بلک فلگ که یکی از بهترین اتفاقات صنعت بازی بود به کنار، بازی دنیای بزرگ و پرجزییاتی داشت؛ شهرهای مختلف، جزیره‌های بزرگ و حتی مراحل زیر آب. توجه به جزییات توی بخش بخش بازی نابود می‌کرد گیمر رو.
   بازی مشکل داستان و شخصیت داشت.
   وگرنه ذره‌ای ایراد به روند اون نمی‌شه گرفت.

   1. Avatar محمد پی جی

    من هم کاملا با شما موافقم.

X