USB جدید هارد وسترن دیجیتال می‌تواند لپ‌تاپ شما را شارژ کند.

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر هاردهای USB-C کمی در بازار وجود دارد که در کنار سرعت بیشتر، با استفاده از این پورت شگفت‌انگیز انرژی مورد نیاز خودشان را هم تامین می‌کنند. بیشتر هاردهای بزرگ به آداپتور نیاز دارند. اما تصورش را بکنید، یک هارد به جای اینکه خودش نیاز به آداپتور برق داشت، به یک آداپتور برق تبدیل می‌شد. تا به خال به این فکر کرده‌اید چه می‌شد اگر لپ‌تاپ با هارد شما شارژ می‌شد؟ هارد جدید وسترن دیجیتال این امکان را به شما می‌دهد.

وسترن دیجیتال از G-Drive جدید خود که از USB-C بهره می‌برد، رونمایی کرده است. این هارد جدید می‌تواند با USB قدرتی ۴۵ واتی ارایه دهد. وسترن دیجیتال روی مهم‌ترین چیزی که از یک هارد انتظار دارید تمرکز کرده است: این یعنی حافظه‌ای برای نگه داشتن ۴، ۸ یا ۱۰ ترابایت از فایل‌های موردعلاقه‌ی ما.

G-Drive به همراه یک کابل USB-C به USB-A که در جعبه‌اش است به دست مشتریان می‌‌رسد. این هارد درایو با Thunderbolt 3 و رابط‌های USB 3.1 Gen 1 ،USB 3.0 یا USB 2.0 هم کار می‌کند.

قیمت این هارد از ۱۹۹ دلار برای هارد ۴ ترابایتی شروع می شود. هاردهای جدید وسترن دیجیتال همین فصل به بازارهای جهانی می‌رسند.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه