قسمت چهارم Valkyria Chronicles رونمایی شد

امیرحسین میرزایی ۳۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰ 21 نوامبر 2017
Valkyria Chronicles 4

سگا دیروز از قسمت چهارم مجموعه بازی‌های Valkyria Chronicles رونمایی کرده است. بازی Valkyria Chronicles 4 برای سه کنسول ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و هم‌چنین نینتندو سوییچ ساخته می‌شود. برای اولین بار است که این مجموعه‌ی تاکتیکی استراتژی به یک کنسول نینتندو می‌آید.

نسخه‌ی انگلیسی Valkyria Chronicles 4 در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

برخلاف بازی قبلی این مجموعه، یعنی Valkyria Revolution که بعد از قسمت سوم عرضه شده و یک نقش آفرینی اکشن بود، قرار است Valkyria Chronicles 4 ساختاری شبیه به همان قسمت‌های اصلی این مجموعه داشته باشد: بازی یک استراتژی نوبتی است که در دهه‌ی ۳۰ میلادی روی می‌دهد. البته همانطور که احتمالا می‌دانید، جنگ‌ها و اتفاقات دنیای این بازی کاملا تخیلی هستند.

قصه‌ی بازی در دوره‌ی جنگ دوم اروپا اتفاق می‌افتد. بازی‌کننده‌ها در نقش سربازهای جناح Federation بازی می‌کنند و باید ارتش امپراطوری را از بین ببرند. در این میان نیروهای نظامی دیگری هم وارد قصه می‌شوند و هم‌چنین برف و طوفان هم چالش بزرگی در مبارزات به وجود می‌آورد.

از نظر ظاهری هم Valkyria Chronicles 4 شبیه به سه قسمت اول این مجموعه ساخته شده است. بازی همان سیستم مبارزه‌ی نوبتی معروف خود را دارد و قرار است برای مخاطبان سبک نقش‌آفرینی تاکتیکی ساخته شود.

فروش پایین نسخه‌ی انگلیسی Valkyria Chronicles 2 باعث شد که سگا هیچ وقت قسمت سوم را خارج از ژاپن عرضه نکند. با این حال، طرفداران Valkyria Chronicles III خودشان دست به کار شدند و این بازی را تمام و کمال به انگلیسی ترجمه کردند.

می‌توانید در ادامه تصاویر و تریلر Valkyria Chronicles 4 را ببینید.

نسخه‌ی ژاپنی بازی در روز ۲۱ مارس ۲۰۱۸ وارد بازار می‌شود. نسخه‌ی انگلیسی هم در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/New_Valkyria_Project_Announcement_Trailer_360p.mp4","type":"video\/mp4"}]

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیرحسین امیرحسین

    تو این وضعیت افتضاح بالاخره یه بازی که میشه منتظرش بود <3