جزئیات جدیدی از شخصیت‌ها و گیم‌پلی Valkyrie Elysium منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی Valkyrie Elysium

کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی Soleil به تازگی اطلاعات جدیدی را در مورد شخصیت‌ها و سیستم مبارزات بازی Valkyrie Elysium منتشر کرده‌اند.

یکی از شخصیت‌هایی که به تازگی معرفی شده، آرماند (Armand) است که والکری در میدگارد با او روبرو می‌شود. به نظر می‌رسد که او به دنبال چیزی نامشخص در دنیای در حال فروپاشی بازی است. از طرفی ارواحی با نام Einherjar وجود دارند که به والکری خدمت می‌کنند. در واقع در این بازی، داستان حول محور پویایی رابطه‌ی بین والکری و آن‌ها می‌چرخد. در نبرد، آن‌ها در کنار والکری می‌جنگند و نقش یک شخصیت مکمل را ایفا می‌کنند. با استفاده‌ی ماهرانه از Einherjar، بازیکنان می‌توانند در نبرد برتری کسب کنند.

از بین این ارواح می‌توان به کریستوفر (Kristoffer) و تایکا (Taika) اشاره کرد. کریستوفر متخصص مبارزه با نیزه است و قبل از مرگش، او شاهزاده خانم لوکاردای جنوبی بود. از طرفی دیگر، تایکا بر جادو مسلط است. او زمانی یک نگهبان بود که با جادو از سرزمین مادری خود محافظت می‌کرد.

نسخه‌ی جدید سری والکری

جمع‌آوری روح‌ها و آیتم‌های آبی نوار soul gauge را برای احضار یک روح Einherjar پر می‌کند. هنگامی که یکی از این ارواح را احضار کنید، عناصر آن‌ها به والکری اضافه می‌شوند و در کنار افزایش قدرت حملات او، حتی رنگ بدنش را نیز تغییر می‌دهند. در بازی نوعی حملات ویژه با نام هنرهای الهی (Divine Arts) وجود دارد که آن‌ها را می‌توان از طومارهای موجود در صندوقچه‌های گنج آموخت.

با پر کردن نوار arts gauge از طریق آیتم‌ها و کمبوهای مختلف،  امکان استفاده از این حملات ویژه فراهم می‌شود. در واقع با انجام یک حمله، این نوار مقداری پر می‌شود و باید در مدت زمانی محدود، دوباره ضربه بزنید و کمبوهای مختلفی را اجرا کنید تا نوار به مرور پر شود. هنرهای الهی حتی با احضار یک Einherjar با عنصر مربوطه قوی‌تر می شوند. از بین آن‌ها می‌توان به Fire Storm برای ایجاد طوفانی از آتش، Lightning که تعدادی از دشمنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و Ice که عملا فرم‌هایی از یخ را به سمت دشمنان پرتاب می‌کند، اشاره کرد.

بازی Valkyrie Elysium

در بازی مکانیکی با نام Soul Chain وجود دارد که مشابه نوعی قلاب در دیگر بازی‌ها است. این ابزار به بازیکن اجازه می‌دهد تا سریع‌تر بین مناطق بازی حرکت کند و از آن می‌توان برای نزدیک‌ شدن به دشمنان استفاده کرد. حداکثر دو سلاح را می‌توان به طور همزمان در اینونتوری شخصیت قرار دارد و بسته به دشمنانی که با آن‌ها روبرو می‌شوید و سبک بازی خود، می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید. شما همچنین می‌توانید سطح سلاح‌ها را با تقویت قدرت آن‌ها افزایش دهید. از طرفی هنگامی که یک سلاح به سطح مشخصی رسید،می‌توان نوعی طلسم را به آن اضافه کرد که قدرت آن را افزایش می‌دهد.

سلاح‌هایی که تاکنون معرفی شده‌اند شامل Alfodr که والکری با آن بازی را شروع می‌کند و توسط ادین به او هدیه داده شده، نیزه‌ی Baleygr که با قدرت خدایان آغشته شده و سلاح Bolverkr اشاره کرد که سرعت عمل بالایی در مبارزه دارد. از طرفی نوعی نیزه‌ی دولبه با نام Herteitr وجود دارد که می‌تواند به سوی دشمنان پرتاب شود. اگر به دنبال تمرین و تسلط بر هر یک از آن‌ها هستید،  یک بخش تمرینی با نام Vingolf وجود دارد که در آن می‌توان دشمنانی که در بازی با آن‌ها روبرو شده‌اید را احضار و با آن‌ها مبارزه کرد.

Valkyrie Elysium

بازی Valkyrie Elysium در ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برای پلی‌استیشن ۴ و ۵ منتشر می‌شود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی نیز در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) در دسترس قرار می‌گیرد. البته انتظار می‌رود که نسخه‌ی دموی بازی قبل از عرضه در دسترس قرار گیرد زیرا شایعاتی در مورد آن شنیده می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما