ولو به زودی مشکلات بات‌های Team Fortress 2 را برطرف خواهد کرد

۱۰ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تیم فورترس 2

کمپانی ولو به تازگی اعلام کرده که از مشکلات بات‌های بازی Team Fortress 2 که تجربه‌ی بازیکنان را مختل کرده آگاه است و به‌زودی آن‌ها را برطرف خواهد کرد.

مقابله با متقلب‌ها، هکرها و بات‌ها در هر بازی آنلاین چند نفره کار دشواری است. مشکلات مداوم بازی بتل رویال وارزون برای جلوگیری از متقلبین یکی از همین نمونه‌ها است، اما یکی از بازی‌هایی که در این زمینه‌ها هیچ بهبودی به خود ندیده، تیم فورترس ۲ اثر ولو است. بازی در حال نزدیک شدن به پانزدهمین سالگرد انتشار خود است و همچنان یکی از بازی‌های محبوب پلتفرم استیم محسوب می‌شود. با این حال بسیاری از بازیکنان زمان خوبی را در آن سپری نمی‌کنند و قصد دارند تا بازی را کنار بگذارند.

در حال حاضر، بازی از تعداد زیادی بازیکن خودکار روی سرورهای عمومی خود رنج می‌برد که تجربه‌ی بازی را برای بازیکنان واقعی عذاب‌آور کرده‌اند. طبق گفته‌ها، این بات‌ها هرزنامه‌های بی‌پایانی را در بخش چت بازی ارسال می‌کنند، بازیکنان را با دقت بی‌نظیری از میان بر می‌دارند و حتی عملکرد سرورها را به طور کامل مختل می‌کنند. ولو ابتدا این مشکل را در سال ۲۰۲۰ برطرف کرد و تغییراتی را برای محدود کردن افرادی که می‌توانند به جنبه‌های خاصی از بازی مانند چت صوتی دسترسی داشته باشند، انجام داد، اما به‌روزرسانی‌های بازی در آن زمان کافی نبودند و مشکلات همچنان ادامه دارد.

تیم فورترس 2

حال اکانت رسمی بازی در توییتی در این باره خطاب به جامعه‌ی بازیکنان اعلام کرده است:

ما صدای شما را می شنویم. این بازی را دوست داریم و می‌دانیم که شما هم چنین حسی نسبت به آن دارید. از میزان اهمیت و بزرگی این مشکل آگاه و در حال تلاش برای بهبود اوضاع هستیم.

گفتنی است که این توییت اخیر، اولین واکنش سازندگان بازی در دو سال گذشته به مشکلات آن بوده است. در راستای اخبار مربوط به دیگر کمپین‌های بازیکنان، کاربران رد دد آنلاین نیز تلاش کرده‌اند تا توجه توسعه‌دهندگان را به خود جلب کنند. در این بازی، هیچ بات ناخوشایندی وجود ندارد که بخواهد تجربه را مختل کند اما در عوض، آن‌ها از راکستار می‌خواهند تا به‌روزرسانی‌ها و محتوای بیشتری را برای بازی منتشر کند. رئیس Take-Two Interactive، استراوس زلنیک، این کمپین را تایید کرد، اما اشاره کرد که در نهایت همه چیز به راکستار بستگی دارد.

با وجود هجوم بات‌ها، تیم فورترس ۲ همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها روی رایانه‌های شخصی و در این مدت به طور میانگین با بیش از ۷۰ هزار بازیکن همزمان، ارزش خود را نشان داده است.

منبع: TheVerge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه