ببینید چگونه مدیر عامل ولو شخصا استیم دک را به دست برخی از مشتریان می‌رساند

۱۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گیب نیوئل

کنسول استیم دک اکنون عرضه شده است و برخی از اولین دستگاه‌ها شخصا توسط بنیانگذار کمپانی (Valve)، گیب نیوئل، تحویل مشتریان داده شده است. 

قطعا یکی از جذاب‌ترین موضوعات، میزان مشهور بودن چهره‌های تأثیرگذار صنعت بازی‌های ویدیویی است. در یک ویدیوی سرگرم‌کننده که به‌تازگی منتشر شده، نیوئل را می‌بینیم که در محله‌های نزدیک دفتر مرکزی ولو در واشنگتن قدم می‌زند و برخی از دستگاه‌ها را شخصا امضا کرده به طرفداران تحویل می‌دهد. جالب است بدانید که نیوئل در جوانی روزنامه‌های مختلفی از کمپانی وسترن یونیون را به مناطق مختلف ارسال کرده است و به طور کلی تجربه‌ی رفتن به در خانه‌های مختلف و تحویل بسته‌ را دارد. نیوئل این بار شخصا اولین دستگاه‌های استیم دک را تحویل مشتریان می‌دهد. برخی او را از پشت ماسک می‌شناسند و برخی دیگر به تشکری جهت دریافت کنسول بسنده می‌کنند.

نیوئل دستگاه‌های اولیه را امضا می‌کند و در همان اوایل ویدیو بیان می‌کند که امیدوار است مشتریان از این اقدام ناراحت نشوند. البته بعید است که کسی از این اتفاق ناراحت شود زیرا این دستگاه‌های امضا شده قطعا به اقلام کلکسیونی بسیار منحصربه‌فرد و کمیاب تبدیل خواهند شد و تا مدتی دیگر باید شاهد فروخته شدن آن‌ها با قیمت‌هایی سرسام‌آور در فروشگاه‌های مختلف باشیم.

مدیر عامل ولو

در نهایت نیوئل پس از تحویل کنسول‌ها به مشتریان، ایمیل کاری خود را به آن‌ها می‌دهد تا نظر خود را در مورد استیم دک بیان کنند. او می‌گوید:

من روزانه از چندصد تا چند هزار ایمیل دریافت می‌کنم و همه‌ی آن‌ها را می‌خوانم. این شما را فوق‌العاده باثبات و متعادل نگه می‌دارد. شما می‌دانید که مردم در واقع به چه چیزی فکر می‌کنند و چه چیزی برای آن‌ها مهم است.

کنسول استیم دک مدتی است که در اختیار کسانی که آن را پیش‌خرید کرده‌اند، قرار گرفته و گزارش‌های اولیه خبر از کیفیت بالای آن می‌دهند. استیم دک طبق گفته‌ها از سخت‌افزاری قدرتمند، نمایشگری باکیفیت و قابلیت‌های منحصربه‌فردی مانند اجرای بازی‌های کلاسیک از طریق شبیه‌سازهای مختلف، نصب ویندوز و… برخوردار است. از طرفی بسیاری عمر باتری آن را کوتاه گزارش کرده‌اند. بازیکنان همچنین می‌توانند از آن به عنوان کنترلر رایانه‌های شخصی استفاده کنند و از موس و کیبورد هم برای اجرای بازی‌های مختلف بهره‌مند شوند.

جالب است بدانید که طبق آمار، گران‌ترین نسخه‌ی استیم دک، پرفروش‌ترین آن بوده است و نیوئل بیان کرد که از این فروش چیزهای زیادی را یاد خواهد گرفت. با وجود اینکه استیم دک به‌تازگی عرضه شده، به نظر می‌رسد که ولو هم اکنون به دنبال ساخت نسخه‌ی دوم آن است.

منبع: The Verge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما