بازی Vampire Survivors تابستان امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
vampire survivors

بازی ومپایر سروایورز (Vampire Survivors) یکی از جالب‌ترین عناوین عرضه شده در این چند سال است. این بازی با طراحی ساده و در عین حال جذابی که دارد توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و به همین دلیل شرکت سازنده هم تصمیم گرفت تا آن را روی پلتفرم‌های مختلف عرضه کند. حال نوبت به پلتفرم پلی‌استیشن و کنسول‌های سونی رسیده است.

شرکت سازنده این بازی یعنی Poncle بازی ومپایر سروایورز را تابستان امسال برای کنسول‌های سونی عرضه خواهد کرد. تا الان ما شاهد حضور بازی ومپایر سروایورز روی کامپیوتر، ایکس‌باکس و حتی نینتندو سوییچ بودیم و عدم حضور آن روی کنسول‌های سونی حس می‌شد. نکته جالب اینجاست که شرکت سازنده این بازی را حتی روی پلتفرم موبایل هم عرضه کرد و حال پس از گذشت ۳ سال از عرضه این بازی نوبت به نسخه پلی‌استیشن آن رسیده است.

در کنار عرضه ومپایر سروایورز برای کنسول‌های سونی شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک محتوای اضافه یعنی بسته الحاقی هم برای این بازی عرضه کند. نام این بسته الحاقی Operation Guns feat. Contra بوده که قرار است اشاره‌ای به بازی دوست داشتنی و قدیمی کنترا (Contra) داشته باشد. این بسته الحاقی به زودی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد و نسخه پلی‌استیشن نیز آن را به صورت پیشفرض خواهد داشت.

بازی Vampire Survivors پلی‌استیشن

بازی ومپایر سروایورز با طراحی بسیار خاص و منحصر به فردی که دارد توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب بکند.

شرکت سازنده بازی ومپایر سرورایورز برای ساخت این بسته الحاقی با کونامی همکاری کرده تا از بازی کنترا در ومپایر سروایورز استفاده کند. در این بسته الحاقی شما می‌توانید از سلاح‌ها و ابزار کنترل در ساخت کرکتر خود استفاده کرده و یک تجربه بسیار خاص و در عین حال آشنا داشته باشید. نکته جالب اینجاست که این بسته الحاقی داستان جالبی هم دارد و شما باید تلاش کنید تا سگ یکی از اقوام رئیس جمهور آمریکا را نجات دهید!

بسته الحاقی Operation Guns به طور کامل از سادگی ظاهری بازی کنترا استفاده می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید به راحتی کرکترهای مختلف را با استفاده از ابزار جدید طراحی کرده و تلاش کنید در بازی پیشرفت کنید. همینطور اینکه شما تجربه بازی‌های آرکید قدیمی را به سبک ومپایر سروایورز خواهید داشت که به نوبه خود یک تجربه بسیار جذاب و جالب است.

بازی ومپایر سروایورز به طور کامل نماد نوستالژی است. به دلیل اینکه این بازی یک طراحی بسیار قدیمی و جالب داشته و نکته اینجاست که از این طراحی استقبال بسیار خوبی شده است. تیم سازنده نیز از این بازی به بهترین نحو پشتیبانی کرده و باعث شده‌اند که بازی ومپایر سروایورز طرفداران بسیار زیادی در سطح جهان داشته باشد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما