بازی بتل رویال Vampire Bloodhunt بهار سال آینده عرضه خواهد شد

۲۳ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
bloodhunt

بازی رایگان و بتل رویال خون آشام: بالماسکه – شکارخون (Vampire: The Masquerade – Bloodhunt) در بهار سال آینده عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده اما این بازی در همان بازه زمانی از حالت دسترسی زودتر خارج خواهد شد. بازی خون آشام برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد. سازنده آن هم شرکت شارکماب (Sharkmob) است.

کارگردان بازی ومپایر: بالماسکه – شکارخون در مصاحبه‌ای گفت:

ما در ماه ژوئن با یک نسخه بتای موفق روند آزمایش بازی را آغاز کردیم. سپس در فصل پاییز، دوران دسترسی زودرس را آغاز کردیم. در این ۶ ماه آزمایشی ما نظرات بسیار زیادی دریافت کرده و سعی کردیم اکثر آن‌ها را در بازی اعمال کنیم. حال ما در حال تکمیل بازی و آماده کردن آن برای عرضه هستیم. فصل اول بازی خون آشام: بالماسکه – شکارخون بهار امسال آغاز خواهد شد.

بازی خون آشام: بالماسکه – شکارخون یک بازی به سبک بتل رویال است. تفاوت این بازی با دیگر موارد در سبک خاص آن و اینکه تمامی افراد خون آشام هستند، است. شما باید با استفاده از قابلیت‌های خاص هر کرکتر داخل بازی بتوانید آخرین فرد باقی‌مانده باشید.

تا الان ۳ دسته‌ی کلی زیر از کاراکترها معرفی شده‌اند.

  1. Brujah – این افراد بسیار زود عصبانی شده و بسیار خشن هستند. نام کاراکترهای معرفی شده در این دسته: Brute و Vandal
  2. Nosferatu – این افراد در زمینه جاسوسی بسیار ماهر هستند. شما می‌توانید اطلاعات بسیاری را از آن‌ها به‌دست بیاورید. نام کاراکترهای معرفی شده در این دسته: Saboteur و Prowler
  3. Toreador – این خون آشام‌ها از زیبایی خود علیه دشمن استفاده می‌کنند. به گونه‌ای که حواس دشمنان را پرت کرده و سپس آن‌ها را از بین می‌برند. نام کاراکترهای موجود در این دسته: Muse و Siren
بازی Vampire: The Masquerade - Bloodhunt

سبک مبارزه متنوع در بازی خون آشام باعث خواهد شد که افراد زیادی به این بازی ترغیب شوند

همین‌طور که می‌بینید، بازی خون آشام: بالماسکه – شکارخون با هر بازی بتل رویالی که تا الان عرضه شده بسیار تفاوت دارد. سبک خاص این بازی باعث شده تا بتواند طرفداران زیادی در این مدت پیدا کند. از طرفی رقابت در سبک بتل رویال نیز بسیار زیاد است. به همین دلیل باید صبر کرد و دید که این بازی چگونه عمل خواهد کرد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه