بازی بتل رویال جدید در دنیای خون‌آشامی Vampire Masquerade معرفی شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Bloodhunt

در رویداد Summer Game Fest که شب گذشته برگزار شد، استودیو Sharkmob از اثر جدیدی که در جهان بازی Vampire: The Masquerade جریان دارد، رونمایی کرد. با این حال، این بازی قرار نیست اثر نقش‌آفرینی دیالوگ‌ محوری باشد که به‌صورت معمول از این مجموعه بازی سراغ داریم. در عوض، این نسخه‌ی فرعی که با نام Bloodhunt معرفی شده است، به سراغ یکی از ترندهای امروز صنعت بازی یعنی ژانر بتل رویال رفته است.

بازی Bloodhunt یک بازی اکشن در ژانر بتل رویال است که در آن سلاح‌های مختلفی از جمله‌ انواع‌ شمشیر، شاتگان‌ و اسنایپر برخوردار است. در جریان این رویداد، استودیو Sharkmob تریلری را از بازی Bloodhunt نمایش داد تا بازیکنان بتوانند نمای بهتری از این اثر پیدا کنند. ابتدا در پاییز سال ۲۰۲۰ به این بازی اشاره‌هایی صورت‌ گرفته بود اما در آن زمان نام رسمی و نهایی آن مشخص نشده بود.

در نمایش بازی Bloodhunt شاهد یک تریلر ضبط شده از انجین بازی بودیم که محیط‌های شهری بازی را نشان می‌داد. همچنین در تریلر شاهد خون‌آشام‌هایی از دسته‌ها و قبیله‌های مختلف از جمله Brujah و Nosferatu بودیم. بازیکنان می‌توانند دسته‌ی خاص خون‌آشام خود را انتخاب کنند که هر کدام از این دسته‌ها سبک خاصی خواهد داشت و در شیوه‌ی بازی شما تأثیرگذار خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد که مردم عادی و غیرنظامیان هم در این بازی نقش قابل‌توجهی دارند و ممکن است خون‌آشام‌ها بتوانند برای افزایش توانایی خود از آن‌ها تغذیه کنند.

بازی Bloodhunt

شیوه‌های مختلفی برای مبارزه در این بازی بتل رویال وجود خواهد داشت. بعضی شخصیت‌ها روی سلاح‌ها و ابزار انفجاری تکیه خواهند کرد و دیگر شخصیت‌ها روی توانایی ماوراالطبیعه خود حساب باز خواهند کرد.

بازی Bloodhunt اولین اثر استودیو جدید Sharkmob است. این استودیو سوئدی که تازه تأسیس شده است، از توسعه‌دهندگانی تشکیل شده که سابقه‌ی کار روی بازی‌های AAA دارند. این استودیو بیان می‌کند که برای اطمینان از خلق حس و فضای دقیق بازی با خالقان این بازی نقش‌آفرینی رومیزی همکاری نزدیکی داشته‌اند.

جزئیات بیشتری از بازی Bloodhunt منتشر نشده است اما اکنون می‌دانیم که این اثر قرار است در سال ۲۰۲۱ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شود. بازیکنانی که مشتاق به تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا این بازی باشند، می‌توانند از طریق سایت رسمی بازی برای تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا بازی ثبت‌نام کنند.

این در شرایطی است که بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از شرایط نامعلومی برخوردار است و پس از اینکه تیم توسعه‌ی آن با تغییرات زیادی مواجه شد و بازی هم چند با تأخیر خورد، اکنون زمان عرضه‌ی آن به‌صورت دقیق مشخص نیست و حداقل نباید در آینده‌ی نزدیک منتظر آن باشیم.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه