ونسا ردگریو حاضر نیست با کوین اسپیسی هم‌بازی شود!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
کوین اسپیسی

ونسا ردگریو با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده حاضر نیست در فیلم جدید فرانکو نرو با کوین اسپیسی هم‌بازی شود.

فرانکو نرو بازیگر سرشناس ایتالیایی هفته‌ی گذشه اعلام کرد طی ماه‌های پیش رو فیلم کم‌هزینه‌ای به نام «مردی که خدا را طراحی کرد» (L’uomo Che Disegnò Dio) را جلوی دوربین خواهد برد که در آن کوین اسپیسی حضوری کوتاه و افتخاری دارد تا زمینه‌ی بازگشت این بازیگر شصت‌ویک ساله به سینما فراهم شود. این‌طور که پیداست اسپیسی در فیلم مردی که خدا را طراحی کرد در نقش یک کاراگاه پلیس ظاهر خواهد شد و فرانکو نرو هم به‌عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش می‌کند. همچنین اعلام شده بود ونسا ردگریو، همسر نرو قرار است در این فیلم با اسپیسی هم‌بازی شود، اما این بازیگر هشتادوچهار ساله حاضر به همکاری با اسپیسی نیست.

نماینده‌ی ردگریو در بیانیه‌ای اعلام کرده: «اسم ونسا ردگریو طی روزهای اخیر به‌عنوان یکی از بازیگران فیلم مردی که خدا را طراحی کرد ذکر شده است، اما برخلاف این اخبار، ردگریو در اثر جدید فرانکو نر ظاهر نخواهد شد»

اواخر سال ۲۰۱۷ آنتونی رپ، بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی ادعا کرد کوین اسپیسی در سال ۱۹۸۶ یعنی هنگامی که رپ ۱۴ ساله بوده، در حالت مستی قصد نزدیکی جنسی به وی را داشته است. اسپیسی چنین اتهامی را نپذیرفت، اما چند ماه بعد هیثر اونرو گوینده‌ی اخبار آمریکایی و روبرت کاوازوس هم ادعا کردند اسپیسی آن‌ها را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است. هر چند کوین اسپیسی پس از چند جلسه دادگاه نهایتا از اتهامات وارده تبرئه شد، اما طی این سال‌ها او فرصت حضور در هیچ فیلم و سریالی را پیدا نکرد و حتی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ با حذف نقش او از فصل ششم مجموعه‌ی «خانه پوشالی» خیلی سریع به سریال محبوب و پربیننده‌ی خود که باعث افزایش محبوبیت اسپیسی در میان عموم سریال‌بین‌ها شده بود، خاتمه داد.

فرانچسکو کلمنته جوزپه اسپارانرو ملقب به فرانکو نرو یکی از بازیگران بین‌المللی سینمای ایتالیا طی ده‌های اخیر بوده که در فیلم‌های معروفی مانند «جان ویک: بخش ۲»، «جنگوی زنجیرگسسته» و «جان‌سخت ۲» بازی کرده، اما بیش از هر فیلمی به خاطر حضور در نقش شخصیت اصلی فیلم وسترن اسپاگتی سرجیو کوربوچی، «جانگو» محصول ۱۹۹۶ شناخته می‌شود. ونسا ردگریو هم بیشتر به خاطر بازی در نقش زنان محکم و بااعتمادبه‌نفس معروف است و از میان فیلم‌های مهمی که در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده می‌توان به «آگراندیسمان» و «مأموریت: غیرممکن» اشاره کرد. او همچنین در سال ۱۹۷۷ به خاطر بازی در فیلم «جولیا» موفق به کسب جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است.

منبع: Varietyبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما