بازی اساسینز کرید سیندیکیت را به صورت رایگان برای کامپیوتر دریافت کنید

۹ آذر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی اساسینز کرید سیندیکت رایگان

بازی اساسینز کرید سیندیکت (Assassin’s Creed Syndicate) در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. این بازی را می‌توان آخرین عنوانی دانست که از روند روتین اساسینز کرید استفاده کرده و پس از آن این مجموه وارد دنیای جدید خود با بازی اوریجینز شد. اساسینز کرید سیندیکت در زمان عرضه نتوانست موفقیت چندانی کسب کند با این حال یکی از بازی‌های با کیفیت مجموعه اساسینز کرید بود.

حال با گذشت نزدیک به ۸ سال شرکت سازنده تصمیم گرفته این بازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد. شما می‌توانید تا تاریخ ۱۵ آذر (۶ دسامبر) این بازی را به صورت رایگان دریافت کرده و تجربه کنید. برای دریافت این بازی به صورت رایگان شما باید وارد سایت یوبیسافت شده و در آنجا ثبت نام کنید. سپس باید صبر کرده تا ایمیل دریافت این بازی به صورت رایگان برای شما ارسال شود. نکته اصلی اینجاست که این نسخه رایگان از بازی تنها برای کامپیوتر در دسترس بوده و کاربران کنسول‌ها نمی‌توانند آن را دریافت کنند.

بازی اساسینز کرید سیندیکت رایگان

بازی اساسینز کرید سیندیکت در دوران خاصی جریان داشت و داستان آن نیز زیبا بود. این هماهنگی میان داستان و دنیای بازی باعث شد تا یک تجربه خوب را به کاربران ارائه دهد.

بازی اساسینز کرید سیندیکت در دوران انقلاب صنعتی و لندن جریان داشت. این بازی عناصر خاصی را به گیم‌پلی اضافه کرده بود و بسیاری از افراد از شباهت گیم‌پلی این بازی به مجموعه بتمن شکایت می‌کردند. نکته اصلی اینجا بود که بازی سیندیکت همان روند خطی مجموعه اصلی اساسینز کرید را داشت و با این حال عناصر جدیدی به آن اضافه شده بود که باعث شده بود این بازی یک عنوان خاص و متفاوت باشد.

اگر شما طرفدار اساسینز کرید بودید، قطعاً از این بازی خوشتان می‌آمد. به دلیل اینکه سیندیکت همچنان فاکتورهای اصلی این مجموعه مثل ظاهر خاص و گیم‌پلی پارکور محور را به طور کامل داشت. در نتیجه طرفداران به طور کامل از آن رضایت داشتند ولی در کل سیندیکت نتوانست توجه منتقدین را به خود جلب کند.

به‌صورت کلی مجموعه بازی اساسینز کرید در این سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های زیادی داشته است ولی در حال حاضر در وضعیت چندان خوبی قرار ندارد. چند بازی اخیر این مجموعه بیشتر در سبک نقش آفرینی بودند و با ریشه‌های اساسینز کرید فاصله زیادی داشتند. از طرفی یوبیسافت تلاش کرد تا با عرضه بازی میراژ (Mirage) به ریشه‌های خود باز گردد اما این بازی نیز کیفیت پایینی داشت و نتوانست توجه طرفداران و منتقدان را به خود جلب کند.

عرضه دوباره سیندیکت روند جالبی از طرف یوبیسافت است. با وجود اینکه نمی‌توان این بازی را یکی از بهترین عناوین مجموعه اساسینز کرید دانست اما یک مرور خاطرات جالب برای طرفداران اساسینز کرید است. پس اگر وقت دارید و دوست دارید یک بازی قدیمی ولی جذاب اساسینز کرید را روی کامپیوتر تجربه کنید، از تجربه این بازی دریغ نکنید.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar M.Amin

    مطلب جالبی بود؛ ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه