این سه خبر مهم امروز را از دست ندهید (۲۳ آذر ۹۵)

۱۵ فروردین ۱۳۹۶

بالاخره به‌روزرسان پخش زنده‌ی شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار گرفت. البته این امکان در حال حاضر تنها در آمریکا فعال شده؛ اما گفته شده که به‌زودی همه می‌توانند از آن استفاده کنند. شکل کار با این ویژگی هم اصلا سخت نیست. باید به قسمت Stories بروید. در این قسمت علامت Live را مشاهده خواهید کرد.  با لمس این گزینه می‌توانید ویدیویی که در لحظه در حال ضبط آن هستید را به افراد مختلف نشان دهید.

امروز iOS 10.2 هم برای گوشی‌های آیفون، تبلت‌های آیپد و برخی از آیپادها منتشر شد. این به‌روزرسان یکسری ایموجی و تصویر پس زمینه‌ی جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین اپلیکیشن TV هم به گوشی یا تبلت‌تان اضافه می‌شود. البته این برنامه فعلا در آمریکا کار می‌کند. برخی از مشکلات قبلی iOS 10 هم در این به‌روزرسان از بین رفته‌اند.

خبر بعدی هم مربوط به اسکوتر برقی شیائومی می‌شود. این شرکت که در زمینه‌ی ساخت تلفن‌های همراه هوشمند فعالیت می‌کند در چند وقت گذشته کلی وسیله‌ی جدید معرفی کرده که از بین آن‌ها می‌توانیم به هدست‌ واقعیت مجازی و پهپاد اشاره کنیم. اسکوتر برقی شیائومی با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند. همچنین وزن مناسبی دارد که باعث شده کاربران راحت‌تر بتوانند آن را جا به جا کنند.

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه