جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۰ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹

در این ویدیو که توسط آقای میثم گرگین برای شرکت در مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه (مسابقه‌ی هفتگی جعبه‌گشایی دیجی‌کالا) ساخته شده است، جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200 را خواهید دید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

عنوان ویدیو جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200
سازنده میثم گرگین
مسابقه آنباکس در ۱۰۰ ثانیه
هفته هفتم
مقام اول مشترک

همه‌ی مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند با آپلود کردن «ویدیوهای آنباکسینگ» خود در زیر صفحه‌ی کالای خریداری شده از دیجی‌کالا، در مسابقه‌ی هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنند. هر هفته به سازندگان ۴ ویدیوی برتر، به ترتیب کارت‌های هدیه‌ی ۲ میلیون تومانی، ۱ میلیون تومانی، ۵۰۰ هزار تومانی و ۲۵۰ هزار تومانی دیجی‌کالا جایزه داده می‌شود. برای آشنایی با قوانین و شرکت در مسابقه دکمه‌ی زیر را بزنید.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar امیر

    این ویدیو ها فقط اسمشون آنباکس هست وگرنه خودشون ویدیوی تبلیغاتی محسوب میشن

    آنباکس اسمش روشه یعنی اینکه کالا رو از تو جعبه در بیاری و نشون بدی بطور مختصرم اسم و مشخصاتشو بگی نه اینکه با تجهیزات کامل استودیویی تیزر تبلیغاتی بسازی!

    مرز های آنباکس جابجا شد با این ویدیو ها *__*

  2. Avatar ارتان

    شما به امارتورها اصلا بها نمیدین و این خیلی ظالمانس فقط کلیپهایی که با تجهیزات استودیویی ضبط شده انتخاب میشن،خیلیا مجبورن با یه گوشی ساده فیلم بگیرن بخش اماتور و حرفه ای باید جدا باشه،به نظرتون جیمز کامرون با یه گوشی ساده میتونه فیلم بسازه و بهش نخندن؟! اتفاقا ارزش کار اماتورها بیشتره چون با ضعیفترین امکانات این کلیپها رو میسازن، کار ارائه شده با امکانات ضبط باید امتیازدهی و مقایسه شه هر گروه تو لول خودش