جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200

در این ویدیو که توسط آقای میثم گرگین برای شرکت در مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه (مسابقه‌ی هفتگی جعبه‌گشایی دیجی‌کالا) ساخته شده است، جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200 را خواهید دید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

عنوان ویدیو جعبه‌گشایی هندزفری بلوتوث سن سویی مدل P200
سازنده میثم گرگین
مسابقه آنباکس در ۱۰۰ ثانیه
هفته هفتم
مقام اول مشترک

همه‌ی مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند با آپلود کردن «ویدیوهای آنباکسینگ» خود در زیر صفحه‌ی کالای خریداری شده از دیجی‌کالا، در مسابقه‌ی هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنند. هر هفته به سازندگان ۴ ویدیوی برتر، به ترتیب کارت‌های هدیه‌ی ۲ میلیون تومانی، ۱ میلیون تومانی، ۵۰۰ هزار تومانی و ۲۵۰ هزار تومانی دیجی‌کالا جایزه داده می‌شود. برای آشنایی با قوانین و شرکت در مسابقه دکمه‌ی زیر را بزنید.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیهبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. امیر

    این ویدیو ها فقط اسمشون آنباکس هست وگرنه خودشون ویدیوی تبلیغاتی محسوب میشن

    آنباکس اسمش روشه یعنی اینکه کالا رو از تو جعبه در بیاری و نشون بدی بطور مختصرم اسم و مشخصاتشو بگی نه اینکه با تجهیزات کامل استودیویی تیزر تبلیغاتی بسازی!

    مرز های آنباکس جابجا شد با این ویدیو ها *__*

  2. ارتان

    شما به امارتورها اصلا بها نمیدین و این خیلی ظالمانس فقط کلیپهایی که با تجهیزات استودیویی ضبط شده انتخاب میشن،خیلیا مجبورن با یه گوشی ساده فیلم بگیرن بخش اماتور و حرفه ای باید جدا باشه،به نظرتون جیمز کامرون با یه گوشی ساده میتونه فیلم بسازه و بهش نخندن؟! اتفاقا ارزش کار اماتورها بیشتره چون با ضعیفترین امکانات این کلیپها رو میسازن، کار ارائه شده با امکانات ضبط باید امتیازدهی و مقایسه شه هر گروه تو لول خودش

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما