چطور با یک کلیک از سوپر مارکت دیجی‌کالا خرید کنیم؟ (فرمول قسمت ۶۶)

۲۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

اپلیکیشن دیجی‌کالا خرید آنلاین را از همیشه ساده تر می‌کند، خصوصا با داشتن قابلیت‌هایی مثل اسکن بارکد که با استفاده از آن می‌توانید با اسکن کردن بارکد موجود روی بسته بندی محصولات سوپرمارکتی، به سرعت آنها را خریداری کنید. اما در قسمت سوپر مارکت این اپلیکیشن قابلیت دیگری نیز برای ساده‌تر شدن خرید وجود دارد.

اگر جدیدترین نسخه از اپلیکیشن دیجی‌کالا را دارید بخش سوپر مارکت سر بزنید. در این بخش کنار تمام محصولات یک علامت «بعلاوه» می‌بینید که با فشردن آن به راحتی محصول مورد نظر به سبد خرید شما اضافه می‌شود، بدون اینکه نیاز باشد صفحه محصول را باز کنید. دیجی‌کالا همواره در تلاش است تا تجربه شما را از خرید آنلاین بهتر و سریع‌تر کند.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar نیما

    محصولات سوپرمارکتی از لحاظ کیفیت و تازه بودن و قیمت عالی هستند و من دوست دارم فقط از دیجیکالا خرید کنم، اما مشکلی که هست اینجاست که سفارشات سوپرمارکتی باید درب واحد مسکونی تحویل داده بشه، جالب نیست که من هر روز از وسط کوچه جلوی در و همسایه سفارش تحویل بگیرم، حتی نه درب ورودی ساختمان بلکه از پشت وانت باربری دقیقا وسط کوچه جنس تحویل بگیرم! البته مشکلی برای کالاهای باکسی نیست، فقط سوپرمارکت نباید اینجوری باشه! ممنون