رینگ اسپرت؛ نگاهی به خودروهای جدید در بازار ایران

۱ مهر ۱۳۹۸

در قسمت یازدهم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم نگاهی کلی به خودروهای جدید در بازار ایران داشته باشیم و ویژگی و عملکرد آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

بازار خودروهای داخلی انحصاری و محدود است. به همین دلیل، مشتریانی که قصد خرید اتومبیل صفر دارند، مجبورند میان گزینه‌های محدود یک اتومبیل را بسته به ویژگی‌های محدود انتخاب کنند. چند سالی می‌شود که اتومبیل‌های چینی در بازار ایران توانسته‌اند فروش خوبی را تجربه کنند. همین موضوع باعث شده تا در کنار چند اتومبیل محدود از خودروسازهای وطنی، گزینه‌های بیشتر دیگری از اتومبیل‌های نوظهور چینی در مقابل مشتریان ایرانی قرار گیرد.

البته مدتی می‌شود که خودروسازها وطنی به سراغ تولید اتومبیل‌هایی با ظاهر جدید اما باطن یکسان رفته‌اند که می‌توان به دنا، دنا پلاس، تیبا، ساینا و کوییک اشاره کرد. این خودروها واقعا چه فرقی با مدل‌های قبلی دارند؟ چه چیزی باعث می‌شود تا این خودروها را به عنوان محصولات جدید در بازار ایران به حساب بیاوریم؟

در این قسمت از مستند خودرو رینگ اسپرت می‌خواهیم به بعضی از اتومبیل‌های داخلی و وارداتی نگاهی داشته باشیم و ویژگی‌ها، مشخصات، مزایا و معایب آن‌ها را برشماریم. با یازدهمین قسمت از مستند ماشین رینگ‌اسپرت همراه ما باشید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar وفا محمودی

  با سلام
  به نظر من خودروهای داخلی ارزش پولی که بابتش می پردازیم ندارند. ما باید بین بدتر و خیلی بدتر یکی را انتخاب کنیم اگر این بازار انحصاری و حمایت های دولت از آنها نبود کسی بابت خرید این ماشین ها پول نمی داد.به این دلیل در ایران دوام آوردن و گرنه از هر لحاظ که به این خودروها نگاه کنی بی کیفیت و در کل مفت نمی ارزند.

 2. Avatar وحید

  ینی اوضاع هیچ وقت قرار نیست درست بشه، یه افتضاح می ره یه افتضاح تر میاد جاش، اینا قراره جای پراید تولید بشن؟؟!!
  از اون طرف تو این شرایط آلودگی هوا خودروی هیبریدی هم لوکس شد و دست نیافتنی… تا کی تاسف بخوریم آخه؟؟؟
  ممنون از آگاهی رسانی تون. ممنون از اینکه تحت تاثیر خودروسازها اظهار نظر نمی کنین.

 3. Avatar کیان

  دمتون گرم لذت بردم. واقعا بیشتر خودورهای داخلی و تولید داخلمشکلات اساسی دارن و گفتن اونها شجاعت می خواد. امیدوارم مردم با علم به این مشکلات ماشین بخرن .

  1. Avatar امین آزاد

   خیلی خوشحالم از اینکه خوشتون اومد ما سعی کردیم در برنامه هایی که ساختیم بی طرف باشیم و واقعیت را بگوییم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه