سخنرانی دکتر روح الله رحمانی در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ با حمایت دیجی‌کالا و حضور گروه دیجی‌کالا نکست ۱۹ تا ۲۲ خرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه دیجی‌کالا نکست فرصت‌های همکاری با این گروه و نحوه سرمایه‌گذاری دیجی‌کالا نکست در طرح‌های مرتبط با هوش مصنوعی را به اطلاع علاقه‌مندان رساند. همچنین اینوتکس فرصت مناسبی برای آشنایی با کمپ استارتاپی دیجی‌کالا نکست بود که تابستان امسال با رویکرد هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

در دومین روز این نمایشگاه دکتر روح الله رحمانی، معاون نوآوری دیجی‌کالا در سخنرانی خود در مورد خطاهایی که صاحبان ایده‌ها و کسب‌وکارهای استارتاپی انجام می‌دهند، به شش مورد مهم اشاره کرد. گفتن اینکه اینجا ایران است، تفاوت میان پروژه‌ای فکر کردن و بیزنسی فکر کردن، کار کردن به تنهایی، نشستن در آزمایشگاه، به تاخیر انداختن ثبت پتنت و استفاده از تکنولوژی بدون ایجاد ارزش، مواردی بود که دکتر رحمانی به آنها اشاره کرد.

متن کامل این سخنرانی را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ comment
 1. Avatar امجدی

  یعنی شما میخواهید کاری که XaaS انجام داده رو در پیش بگیرید؟

 2. Avatar رضا کهنموئی

  درود، فکر کنم لینک متن کامل رو نذاشتین

 3. Avatar فرشاد

  متن کاملش کجاست؟

 4. Avatar محمود تیموری

  فوق العاده بود سخنرانی و امیدی که به پیشرفت حوزه هوش مصنوعی در ایران داشتن
  امثال این افراد رو باید در گوشه گوشه دنیا کشف کرد و از علم و تجربه کاری اونها در شرکت های
  بین المللی استفاده کرد

 5. Avatar فرشاد

  بنده یکماه پیش یک لپ تاب از سایت شما خریداری کردم. متاسفانه بعلت نقص سیستم شما که هیچگونه اشاره ای در سایت برای نحوه و شرایط خریدار ذکر نشده شما بعد از آنکه پول بحسابتون واریز شد به بهانه های واقعا مضحک سعی دارید که پول ملت بیچاره در حسابتون نگه می‌دارید الان یک‌ماهه هنوز بنده موفق به دریافت پولی که واریز کردم بحساب دیجی کالا نشدم.متاسفانه هیچکس هم پاسخگو نیست

 6. Avatar علی ناصری

  بسیار امیدبخش ، انگیزشی است . امیدوارم موفق باشید .

 7. Avatar امیرحسین

  فوق العاده بود، امیدوارم کشورمون قدر همچین آدمی رو بدونه