معرفی اسپیکر بلوتوثی دیووم مدل Bluetune Bean

۱۱ شهریور ۱۳۹۸

در گردش‌های دوستانه وجود یک موسیقی دوست‌داشتنی حس و حال تازه‌ای به شما می‌بخشد. شرکت‌های زیادی در حوزه طراحی و تولید تجهیزات صوتی فعالیت می‌کنند. شرکت دیووم یکی از فعالان این حوزه است. به تازگی این شرکت محصولی را تحت عنوان Bluetune Bean روانه بازار کرده است که درواقع یک اسپیکر قابل حمل بسیار زیبا است.

این اسپیکر شرکت دیووم از طریق فناوری بلوتوث به تلفن‌همراه شما متصل می‌شود و صدایی قابل قبول را برای‌تان به ارمغان می‌آورد. محدوده عملکرد این محصول ۱۰ متر است که به کمک این ویژگی نیازی به نزدیک کردن تلفن‌همراه خود به اسپیکر نخواهید داشت. یکی از فاکتورهای بسیارمهم در انتخاب تجهیزات صوتی از جمله اسپیکرها میزان قدرت صدای تولیدی آن‌ها است. توان خروجی کلی اسپیکر Bluetune Bean مقداری برابر با ۳ وات است که مقدار خوبی برای اسپیکرهای قابل حمل است.

روی بدنه این محصول یک میکروفن تعبیه شده است که به کمک آن می‌توان به تماس‌های دریافتی تلفن‌همراه خود پاسخ دهید. وزن این محصول ۱۰۷ گرم است که باعث می‌شود به راحتی بتوانید آن را با خود حمل کنید. اسپیکر Bluetune Bean انرژی خود را از یک باتری داخلی ۵۰۰ میلی‌ آمپری تامین می‌کند. به کمک باتری داخلی این محصول شرکت دیووم شما را تا ۶ ساعت در پخش موسیقی همراهی می‌کند.

خرید محصول دیجیکالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه