[معرفی محصول] چراغ فانوسی مخصوص طبیعت‌گردان

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

در زمان سفر، استفاده از چراغی مناسب می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات باشد. وجود چنین چراغی در هر خانه‌ نیز امری ضروری است تا در صورت قطعی برق بتوان به کمک آن، روشنایی را به خانه بازگرداند. چراغ فانوسی «سیهانگ» مدل «SH-5900T» به گونه‌ای ساخته و طراحی شده است که می‌توانید با استفاده از آن در زمان سفر، طبیعت‌گردی، کمپینگ و حتی در خانه از نعمت روشنایی بهره‌مند شوید.

طراحی و ساخت

این چراغ بدنه‌ای پلاستیکی دارد که باعث وزن سبک آن شده است؛ به نحوی که کار حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن برای شما ساده‌تر می‌شود. البته این چراغ به دلیل استفاده از پلاستیک در ساختش، برای محیط‌های کوهستانی یا دمای بسیار کم مناسب نیست؛ اما در نهایت پلاستیک به‌کاررفته در ساخت آن دارای مقاومت زیادی دربرابر فشار است تا بتوانید از آن در زمان سفر یا طبیعت‌گردی استفاده کنید. ابعاد این چراغ به گونه‌ای تخمین زده شده است که می‌توانید آن را به شکلی راحت برای استفاده در زمان سفر حمل کرده یا نگه دارید. همچنین ساختاری کشویی دارد؛ به نحوی که در صورت نیازنداشتن، می‌توانید قسمت بالایی‌اش را به سمت داخل بکشید و چراغ خود را در ابعادی کوچک جمع کنید و آن را برای استفاده در مواقع ضروری در دسترس قرار دهید.

این چراغ منبع‌ تغذیه‌ای دارد که پس از اتصال پریز به برق شهری شارژ می‌شود. همچنین در قسمت بالایی این چراغ، پنل‌ خورشیدی تعبیه شده است تا در صورتی که به برق شهری دسترسی نداشتید، بتوانید از نور خورشید به‌عنوان یک منبع انرژی برای شارژکردن این چراغ استفاده کنید. این چراغ منبع‌ تغذیه‌ای دارد که پس از اتصال پریز به برق شهری شارژ می‌شود. همچنین در قسمت بالایی این چراغ، پنل‌ خورشیدی تعبیه شده است تا در صورتی که به برق شهری دسترسی نداشتید، بتوانید از نور خورشید به‌عنوان یک منبع انرژی برای شارژکردن این چراغ استفاده کنید. این چراغ فانوسی دارای یک درگاه اتصال به USB بوده که آن را به‌عنوان یک پاوربانک برای شارژکردن گوشی‌های تلفن همراه بسیار مناسب ساخته است. برای مثال اگر در زمان سفر شارژ موبایلتان به اتمام رسید و به برق شهری یا پاوربانک دسترسی نداشتید، این چراغ فانوسی جایگزین بسیار مناسبی خواهد بود تا از برق ذخیره‌شده در منبع تغذیه‌ی آن، برای شارژکردن تلفن همراه خود استفاده کنید.

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه