[ویدیو] بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۶

سال ۲۰۱۶ یکی از بهترین سال‌ها برای صنعت بازی بود. عناورین مختلفی از هر سبک در این سال عرضه شدند و امسال هیچ بازی‌کننده‌ای دست خالی نماند. تصمیم گرفته‌ایم تا به مناسبت تمام شدن سال ۲۰۱۶ میلادی، بهترین بازی‌های سال را از دید خودمان انتخاب کنیم. به هیچ وجه از بازی کردن این عناوین غافل نشوید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Uncharted 4: A Thief’s End

آنچارتد ۴ یکی از بهترین تجربه‌های صنعت بازی است؛ از صحنه‌های اکشن خوب گرفته تا داستان عالی و گرافیک شگفت‌انگیز، همه چیز در این بازی پیدا می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Dishonored 2

Dishonored 2 بخش‌های بد قسمت اول را حذف کرده و قسمت‌های خوب آن را پیشرفت داده است. روند بازی شگفت‌انگیز به همراه داستان و شخصیت‌های بیادماندنی، این بازی را به یکی از بهترین تجربه‌های امسال تبدیل کرده.

‌‌‌‌‌

Overwatch

اکشن اول‌شخص بلیزارد، کلاس درسی برای ساخت بازی‌های آنلاین و سرگرم‌کننده است. همه چیز در Overwatch روی اصول ساخته شده. Overwatch آن‌قدر لذت‌بخش است که ده‌ها میلیون نفر آن را بازی می‌کنند و لیگ حرفه‌ای آن هم درست شده است.

‌‌‌‌‌

Inside

سازندگان Inside با عرضه‌ی این بازی ثابت کردند که Limbo شانسی خوب از آب در نیامده بود. Inside در عین اینکه سبک و سیاقی کاملا مینیمال دارد، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و حسابی عمیق است.

‌‌‌‌‌‌

The Last Guardian

ساخت The Last Guardian ده سالی طول کشیده است، اما این ده سال کار، بی‌نتیجه نبوده. مثل دو ساخته‌ی قبل «فومیتو اوئدا»، Last Guardian هم تجربه‌ای خاص و تکرارنشدنی است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بیشتر ببینید: مجموعه‌ی ویدیویی برترین‌‌های سال ۲۰۱۶برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. ََArman H. Soltani

    یعنی بتلفیلد جز برترین ها نیست. من خودم به شخصه فکر میکنم بهترین بازی سال بود.

    1. مهیار

      نظر منو بخوای بتلفید فقط توی نسخه ۲ خوب بود و بس .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما