۳ خبر مهم امروز را از دست ندهید (۱۸ بهمن ۹۵)

امروز عکس‌های جدیدی از قاب گوشی‌های گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس به بیرون درز کرد که محل قرار گرفتن سنسور تشخیص اثر انگشت این گوشی‌ها را نشان میدهند. با نگاهی به این عکس‌ها متوجه می‌شوید که سنسور تشخیص اثر در پشت گوشی و کنار دوربین قرار گرفته است. گلکسی S8 با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۵، چهار گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی راهی بازار می‌شود.

چند وقتی می‌شود که شایعات به عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از ویندوز ۱۰ با اسم ویندوز ۱۰ کلود اشاره می‌کنند. این سیستم عامل قرار است با سیستم عامل کروم شرکت گوگل رقابت کند. نسخه‌ی جدید خیلی سبک طراحی شده و روی کامپیوترهای خیلی ارزان‌قیمت هم اجرا می‌شود و برای استفاده در مدرسه‌ها مناسب خواهد بود. امروز هم یکسری عکس از ویندوز ۱۰ کلود لو رفت.

به‌تازگی عینک هوشمندی ساخته شده که از لنزهای مایع بهره می‌برد و به همین دلیل از قابلیت فوکوس خودکار برخوردار است. این لنزها متوجه نوع نگاه افراد می‌شوند و می‌توانند به‌صورت خودکار روی سوژه‌های دور و نزدیک فوکوس کنند. یک سنسور تشخیص فاصله برای این عینک در نظر گرفته شده که میزان فاصله آیتم‌های مختلف تا عینک را بررسی می‌کند. این عینک با باتری کار می‌کند و با هر بار شارژ تا ۱ روز می‌شود از آن استفاده کرد.

telegram_ad2_1دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما