خودکار کیان؛ باکیفیت و اقتصادی برای آن‌هایی که دوست دارند ظریف بنویسند

۲ بهمن ۱۴۰۱

این ویدیو درباره‌ی خودکاری باکیفیت با قیمت مناسب و اقتصادی از یک برند ایرانی است. بسته‌ی ۵۰ عددی خودکار کیان شامل رنگ‌های قرمز و مشکی و آبی و سبز و چند رنگ است که می‌توانید آن را از دیجی‌کالا خریداری کنید. اگر بسته‌ی چند رنگ آن را انتخاب کنید هم رنگ قرمز و هم مشکی و آبی در آن وجود دارد و قیمتش هم ۱۳۲ هزارتومان است.

خودکار کیان نوک 0.7 میلی متری بسته 50 عددی

قطر نوشتاری این خودکار ۰.۷ میلی‌متر است و نوک ساچمه‌ای نازکی دارد. درنتیجه اگر دوست دارید دست‌خط‌تان ظریف باشد انتخاب مناسبی برای شماست. جنس بدنه و درپوش این خودکار از پلاستیک ساخته شده است. فرم بدنه‌ی آن دایره‌ای شکل است که ممکن بود در نوشتن و دست گرفتن خودکار سختی ایجاد کند اما در محل قرار گرفتن انگشتان شیارهایی تعبیه شده که از سر خوردن خودکار در دست جلوگیری می‌کند. خودکار کیان خوش‌دست است، جوهر خوشرنگی دارد و خیلی هم روان می‌نویسد. بسته‌بندی آن هم خوب است و خودکارها داخل یک باکس پلاستیکی قرار می‌گیرند. با توجه به تعداد زیاد این خودکار و کیفیتی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه