۱۴ صنعت رو به رشد در آینده که از حالا باید در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید (زیرنویس فارسی)

۲۴ اسفند ۱۴۰۱

در سال‌های اخیر شتاب تغییرات صنعت و فناوری بسیار احساس می‌شود تا جایی که برخی می‌ترسند فناوری جایگزین آن‌ها در شغلشان شود اما واقعا فعالیت در چه مشاغلی همچنان به نیروی متخصص انسانی نیاز خواهد داشت و چه زمینه‌های کاری می‌توانند در آینده سودآور باشند؟

با توجه به تغییرات گسترده‌ای که با شتاب فناوری در اقتصاد جهانی و صنایع مختلف ایجاد شده، نمی‌توان با قطعیت از ۲۰ سال آینده سخن گفت. اما در عین حال اینکه بتوانید تغییرات را پیش‌بینی کنید، می‌تواند برای پیگیری یک زمینه‌ی کاری مشخص یا سرمایه‌گذاری در آن بسیار سودمند باشد.

اگرچه فناوری به سرعت توسعه پیدا می‌کند و باعث می‌شود که حضور انسانی در زمینه‌های کاری زیادی از میان برود اما این پیشرفت به نوبه‌ی خود نیازهای تازه‌ای هم ایجاد می‌کند و به ایجاد زمینه‌های کاری تازه‌ای می‌انجامد. فعالیت‌هایی که کسب دانش در آن‌ها یک سرمایه‌گذاری بالقوه محسوب می‌شود و می‌تواند به جایگاه شغلی بهتر در آینده منجر شود.

در این ویدیو از Intelligent Encounters حوزه‌هایی که در سال‌های آینده بسیار مورد توجه خواهند بود و با توجه به نیاز گسترده‌ای که ایجاد شده و بیشتر هم می‌شود، فعالیت در آن‌ها سودآور خواهد بود، بررسی شده‌اند.

از اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی که کنترل همه‌جانبه‌ی زندگی را در دست می‌گیرند تا ژنومیکس که به پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه‌ی پزشکی منجر می‌شود یا فناوری چاپ سه‌بعدی که امکان تولید شخصی‌سازی شده و در تعداد کم را هم فراهم می‌کند.

از نانو تکنولوژی که در بسیاری از زمینه‌ها می‌تواند تغییرات دلخواه ما را ایجاد کند تا انرژی‌های نو و تجدیدپذیر که با توجه به افزایش دغدغه‌ی مردم برای حفظ سیاره‌ی زمین و سیاست‌گذاری‌های جدید دولت‌ها، متقاضیان بسیاری خواهد داشت.

بنابراین اگر می‌خواهید از هم‌اکنون خود را با تغییراتی که در آینده‌ی صنعت شاهد خواهیم بود، هماهنگ کنید و پیشگام حوزه‌ی فعالیت خود باشید، تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه