بررسی قرص یونی زینک؛ تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی و افزایش‌دهنده‌ی باروی در آقایان

برای داشتن موهای پرپشت، پوست شاداب و ناخن‌های سالم و قوی داشته باشید همین حالا به سایت دیجی‌کالا سر بزنید و قرص یونی‌زینک سفارش دهید چون باید مصرف آن را در برنامه‌ی غذایی خود قرار دهید. این مکمل هم‌زمان سلامت پوست، مو و ناخن‌های شما را تضمین می‌کند. در این ویدئو ما به سراغ قرص یونی زینک رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

قرص یونی زینک - 15 میلی گرم 3 بسته 60 عددی
 قرص یونی زینک ابیان دارو 2 بسته 60 عددی به همراه قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم‌ های هلث بسته 20 عددی
قرص یونی زینک لیبرتی سوییس بسته 60 عددی به همراه کپسول آسماکر دارو افشان شایگان بسته 60 عددی
قرص یونی زینک لیبرتی سوییس بسته 60 عددی به همراه قرص اپتی وومن گلدن لایف بسته 30 عددی به همراه قرص جوشان ویتامین C 1000 میلی گرم یوروویتال بسته 20 عددی
قرص 15 میلی گرمی یونی زینک  بسته 60 عددی

در هر قرص یونی زینک ۱۵ میلی‌گرم زینک و ویتامین C در کنار هم قرار دارند و این ترکیب جادویی علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، پوست شما را روشن کرده و لکه‌های پوستی را کمرنگ می‌کند. همچنین جذب کلاژن را افزایش می‌دهد که همین موضوع برای افزایش سلامت پوست و مو کافی است. در این مکمل ۱۰۰ میلی‌گرم ویتامین‌های گروه B، مخصوصا بیوتین، به کار رفته که تاثیر شگفت‌انگیزی در سلامت پوست، مو و ناخن‌ها دارد. ترکیب قوی دیگری که در این مکمل وجود دارد ترکیب دوتایی کمپلکس و B5 است که می‌تواند به شکل عجیبی از سلامت پوست و موی شما محافظت کند. نکته‌ی جالب درباره‌ی این مکمل، تاثیر مثبتی است که در برطرف کردن مشکلات ناباروری آقایان دارد. در واقع ترکیب زینک و ویتامین C می‌تواند از طریق افزایش تعداد و میزان تحرک اسپرم‌ها باعث تقویت آن‌ها شده و قدرت باروری را در آقایان افزایش دهد.

برای آشنایی بیشتر با قرص یونی زینک و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما