بررسی مجموعه چاقو؛ طراحی ۱۸ کاره و کاربردی

همه‌ی شما به احتمال زیاد با مجموعه‌های چاقو یا همان چاقوهای سوئیسی آشنا هستید. این چاقوها طراحی کوچک و جمع‌وجور دارند که به راحتی در هر جایی جا می‌شوند و قابل حمل هستند. مزیت بزرگ این چاقوها، کاربردی و همه‌کاره بودن آن‌هاست که در مواقع ضروری و مختلف به کارتان می‌آیند. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم مجموعه چاقو مدل ۱۸ کاره را به شما معرفی کنیم.

مجموعه چاقو مدل 18 کاره

یکی از مزیت‌های مجموعه چاقو مدل ۱۸ کاره کاربردی بودن آن است که در کمپ و سفر به آن نیاز پیدا خواهید کرد. این چاقو به صورت یک مجموعه، ضروری‌ترین لوازم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در شرایط خاص و اضطراری بتوانید از آن استفاده کنید؛ آن هم با کمترین وزن و ابعاد ممکن. این چاقو حدودا ۱۷۰ گرم وزن دارد و جنس آن از استیل است. تمامی ابزارها به صورت تاشو به داخل باز و بسته می‌شوند. این مجمموعه چاقو یک مدل خارجی هم دارد که قیمت و کیفیت بالایی دارد؛ اما اگر نمی‌خواهید خیلی هزینه کنید، مجموعه چاقو مدل ۱۸ کاره می‌تواند پیشنهاد خوبی به شما باشد.

برای بررسی بهتر مجموعه چاقو مدل ۱۸ کاره و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما