بررسی هدفون بی‌سیم وان مور Stylish Dual-dynamic Driver BT

۱۴ دی ۱۴۰۱

برند وان مور نیازی به معرفی ندارد و بسیاری از کاربران برای خرید هدفون‌های باکیفیت، از بین هدفون‌های این شرکت دست به انتخاب می‌زنند. در این ویدیو هدفون بی‌سیم وان مور Stylish Dual-dynamic Driver BT را بررسی می‌کنیم که از نوع دور گردنی محسوب می‌شود و کیفیت صدای بسیار خوبی ارائه می‌کند.

هدفون بی سیم وان مور مدل Stylish Dual-dynamic Driver BT

این هدفون از طراحی جذابی بهره می‌برد و کیفیت ساخت آن هم نسبتا خوب است. البته باتری استفاده شده دوام چندان بالایی ارائه نمی‌دهد و با هر بار شارژ می‌تواند حدود ۶ ساعت شارژردهی داشته باشد که برای یک هدفون دور گردنی عدد بالایی به حساب نمی‌آید. در ضمن اگر بلندی صدا تا آخرین درصد قرار گرفته باشد، عمر باتری کمتر از این مقدار هم می‌شود. البته در عوض این هدفون از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و در نتیجه در صورتی که فقط ۱۰ دقیقه آن را به شارژر وصل کرده باشید، می‌توانید به مدت ۳ ساعت از هدفون بهره ببرید.

از میکروفون نباید انتظارات زیادی داشته باشید و حین مکالمه، کیفیت صدای خوبی را به طرف مقابل منتقل نمی‌کند و در نتیجه در این زمینه حرف زیادی برای گفتن ندارد. مهم‌ترین مزیت هدفون بی‌سیم وان مور Stylish Dual-dynamic Driver BT، کیفیت صدای عالی آن است که نسبت به رقبا، در این زمینه فوق‌العاده ظاهر شده است. خوشبختانه این هدفون به خوبی در گوش قرار می‌گیرد و به همین خاطر مثلا حین دویدن لازم نیست نگران افتادن هدفون از گوش خود باشید.

در نهایت باید بگوییم که اگر باتری و کیفیت مکالمه اهمیت زیادی برای شما ندارد ولی در عوض به کیفیت صدا اهمیت بسیار زیادی می‌دهید، این هدفون می‌تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در نظر گرفته شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه