بررسی ۲ ست لوازم تحریر؛ ابزارهای ضروری درس خواندن

سال تحصیلی جدید آغاز شده است و مثل هر سال، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های پدر و مادرها آماده کردن شرایط و لوازم مورد نیاز فرزندان برای درس خواندن است. حتما با سر زدن به فروشگاه‌ها دیده‌اید که تنوع لوازم تحریر چقدر زیاد است و این موضوع می‌تواند بسیار گیج‌کننده باشد و حتی موجب شود وسایل غیر ضروری خریداری کنید که بعدا هیچ استفاده‌ای از آن‌ها نخواهد شد. بنابراین در ویدیوی آنباکس و بررسی این هفته به سراغ ۲ ست لوازم تحریر رفته‌ایم که همه‌ی ابزارهای ضروری برای درس خواندن بچه‌ها را شامل می‌شوند. با ما همراه باشید.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

اولین ست لوازم تحریر که به شما معرفی می‌کنیم یک پک ۱۹ عددی است. در این پک یک دفتر نقاشی ۵۰ برگ، دو دفتر خط‌دار ۵۰ برگ، یک بسته مداد رنگی ۲۴ رنگ، یک صفحه برچسب تام و جری، یک دفترچه یادداشت چسبی، ۴ عدد مداد مشکی، ۴ خودکار در ۴ رنگ، یک ماژیک هایلایت زرد رنگ، یک چسب ماتیکی و یک مداد نوکی به همراه پاک‌کن و تراش وجود دارد.

دومین ست لوازم تحریر یک پک ۱۳ عددی است که شامل یک دفتر خط‌دار ۵۰ برگ، یک دفتر نقاشی ۵۰ برگ، دو خط‌کش اشکال هندسی، ۳ رنگ خودکار، مداد نوکی به همراه نوک، پاک‌کن و تراش، یک مداد مشکی و یک قیچی کوچک است.

این دو پک هرکدام ابزارهای ضروری کیف یک دانش‌آموز را شامل می‌شوند و با توجه به قیمت اقتصادیشان، گزینه‌ی خوبی برای خرید هستند. شما حتی می‌توانید هر دو پک را با هم خریداری کنید و به این ترتیب مجموعه‌ی کاملی از لوازم تحریر را در اختیار فرزندتان قرار دهید.

برای بررسی بهتر این ۲ ست لوازم تحریر شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما