بررسی ۴ کیف زنانه‌ی ارزان‌قیمت با طراحی مختلف

۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰ ۴ آبان ۱۴۰۰

کیف‌های زنانه از نظر جنس، طرح و حتی مدل حمل تنوع گسترده‌ای دارند که قیمت‌های مختلفی هم دارند. برای هر موقعیتی یک مدل از کیف‌های زنانه مناسب است تا استایل را کامل کند بنابراین هر خانمی نیاز به چند کیف دارد تا بتوانید در استایل‌های مختلف از آن استفاده کند. در ویدیوی این هفته قصد داریم به بررسی ۴ کیف زنانه‌ی ارزان‌قیمت بپردازیم و آن‌ها را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم و ببینیم از نظر جنس، کیفیت و عملکرد چگونه هستند. با ما همراه باشید.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

کیف اول کیفی با طراحی ساده و ابتدایی است که تنوع رنگی فوق‌العاده‌ای دارد و تناژهای مختلف آن مانند کرم، طوسی، مشکی، سورمه‌ای، آبی، صورتی، زرد و… را می‌توانید خریداری کنید. این کیف دو بند دارد؛ بند روی دوشی آن زنجیری است و بندی که به دور کمر بسته می‌شود چرمی‌ست. سایز این کیف ۱۶ در ۱۲ در ۶ سانتی‌متر است. داخل یک کیف جای کارت دارد و سایز کلی کیف چندان بزرگ نیست و فقط برای حمل وسایل کم و کوچک کاربرد دارد.

کیف دوم یک کیف کمری است که در رنگ‌های نسکافه‌ای، قهوه‌ای، مشکی، سفید و… عرضه شده است و سایز آن ۱۰ در ۲۰ در ۲ سانتی‌متر است. این کیف بیشتر مناسب حمل کارت‌های بانکی و کارت‌های شناسایی است.

کیف سوم یک کیف روی دوشی در ابعاد ۱۹ در ۱۴ در ۱۰ سانتی‌متر است و نسبت به دو کیف قبلی بزرگ‌تر است. این کیف با توجه به قیمت بسیار ارزانش، کیفیت و دوخت چندان خوبی ندارد. فضای اصلی کیف هیچ دکمه یا زیپی ندارد اما داخل آن یک کیف زیپ‌دار قرار داده شده است که بتوان وسایل مهم را داخل آن نگهداری کرد یا به عنوان کیف لوازم آرایش از آن استفاده کرد.

کیف چهارم و آخر یک کیف رودوشی دیگر از جنس پارچه است و ابعاد آن ۲۰ در ۳ در ۲۲ سانتی‌متر است. داخل کیف آسترکشی شده است که البته جنس آستر چندان مرغوب نیست. این کیف قابل شست‌وشو است و برای استفاده‌ی روزمره مناسب است.

برای بررسی بهتر این ۴ کیف زنانه‌ی ارزان‌قیمت شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما