۴ نکته‌ی مهم که موقع استفاده از متر باید بدانید

در کارهای کارگاهی، متر یکی از ضروری‌ترین وسایل است. حتی در همه‌ی خانه‌ها هم باید یک متر وجود داشته باشد تا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ۴ نکته‌ی مهم که برای استفاده از متر باید بدانید را با شما بررسی کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

متر 5.5 متری رونیکس مدل RH-9062
  1. زمانی که متر را ول کنید تا محکم به محفظه‌ی خود برگردد، باعث می‌شود که شیار بالای آن به مرور زمان خراب و گشاد شود و دیگر متر شما دقیق نخواهد بود؛ بنابراین مهم است که به کمک دکمه‌ی متر یا انگشت در زمان بستن، سرعت متر را کنترل کنید.
  2. از زبانه‌ی متر حتما به درستی استفاده کنید؛ برای اندازه‌های داخلی زبانه باید به طور کامل بسته شود و برای اندازه‌های بیرونی هم باید کاملا کشیده شود. در واقع این فاصله قطر زبانه است تا بتوانید اندازه‌ی دقیق‌تری داشته باشید.
  3. اندازه‌های بلند و زیاد که خوش‌دست نیستند را حتما لازم نیست یک سره بگیرید و می‌توانید آن قسمت را به ۲ بخش تقسیم کنید و مثل ویدیو اندازه‌گیری را انجام دهید.
  4. برای اندازه‌های داخلی که نمی‌شود یا نمی‌خواهید از نکته‌ی شماره ۳ استفاده کنید، می‌توانید از یک ترفند دیگر استفاده کنید که در ویدیو می‌بینید.
متر 5.5 متری نوا مدل NTT_5525

برای بررسی بهتر نکاتی که برای استفاده از متر باید بدانید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما