۵ بردگیم برتر دونفره (ویژه‌برنامه‌ی نوروزی – قسمت دوم)

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در قسمت دوم از ویژه‌برنامه‌ی نوروزی معرفی بردگیم‌های برتر می‌خواهیم ۵ بردگیم را معرفی کنیم که تنها می‌توانید دونفره بازی کنید. بردگیم‌های خوب بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید با دو، سه، چهار یا تعداد نفرات بیشتر بازی کنید، ولی در این ویدیو بازی‌هایی را در نظر گرفتیم که فقط دونفره هستند و در ایران هم می‌توانید آن‌ها را بخرید.

۵. هانامیکوجی

بردگیم Hanamikoji

هانامیکوجی (Hanamikoji) یک بردگیم دونفره با تم آسیای شرقی است. در این بازی باید صنایع دستی هنرمندان مختلف را به دست بیاورید تا در نهایت او را مال خود کنید. هر دور از بازی ۴ اکشن برابر دارد که ترتیب استفاده از آن‌ها خیلی تاثیرگذار است. هانامیکوجی بازی بسیار جذابی است که زمان کمی هم نیاز دارد و در یک ربع تا بیست دقیقه تمام می‌شود.

خرید بردگیم هانامیکوجی

۴. جیپور

بردگیم دونفره Jaipur

جیپور (Jaipur) یکی از معروف‌ترین بردگیم‌های دونفره است. در این بازی نقش تاجری هندی را دارید که باید تجارت کنید و پول بیشتری به دست بیاورید. هر کس که از سه دور بازی دو دور را ببرد، برنده‌ی کلی بازی خواهد بود. جیپور بازی بسیار ساده‌ای است و هر دور از آن تنها حدود یک ربع طول می‌کشد. یکی از خوبی‌های این بازی این است که به‌راحتی می‌توان آن را به هر کسی آموزش داد تا همه از آن لذت ببرند. اگر دو نفر هستید و یک بازی سریع و جذاب می‌خواهید حتما جیپور را امتحان کنید.

خرید بردگیم جیپور

۳. شهرهای گم‌شده

برگیم Lost Cities

بازی Lost Cities یا شهرهای گم‌شده یک بازی کارتی دونفره است که در آن باید شهرهای باستانی را کشف کنید و گنج‌های آن‌ها را بیابید. در این بازی هر نفر ۸ کارت دارد که می‌توانید آن‌ها را بازی کند یا بسوزاند. اما نکته‌ی مهم این است که اگر کارتی را بسوزانید، حریف شما می‌تواند از آن استفاده کند. چون در این بازی دست شما محدود است و باید کارت‌های ویژه‌ای را از رنگ‌ها و اعداد مختلف جمع کنید، بر سر دوراهی‌هایی گیر خواهید کرد. دوراهی‌هایی از قبیل اینکه آیا کارتی را که دارید بسوزانید یا نه، اگر حریف به همان کارتی که شما می‌سوزانید نیاز داشته باشد چه و آیا کارتی را که حریفتان سوزانده بردارید یا نه. در نتیجه بازی Lost Cities به یک بردگیم دونفره‌ی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز تبدیل می‌شود. این بازی هم بسیار ساده است و زمان زیادی نیاز ندارد.

خرید بردگیم شهرهای گم‌شده

۲. بی‌باکان نرماندی

بردگیم بی‌باکان نرماندی

بازی بی‌باکان نرماندی (Undaunted Normandy) یک بردگیم جدید است که در ایران هم به تازگی تولید شده است. سطح این بازی نسبت به بازی‌هایی که تا الان معرفی کردیم اندکی بالاتر است. بازی آندانتد یک بازی جنگی مربوط به جنگ جهانی دوم است که در آن یک نفر در نقش نازی‌ها و دیگری در نقش آمریکا بازی می‌کند. بازی بی‌باکان نرماندی یک بازی سناریومحور است و هر سری روی یک سناریو بازی می‌کنید؛ سربازهای مختلف دارید، باید ساخت و ساز کنید، به دشمن حمله ببرید و ممکن است تلفات هم بدهید. این بازی تاس‌های ده‌وجهی دارد و در نتیجه شانس هم در آن عنصر مهمی است. در مجموع بازی بی‌باکان نرماندی یک مجموعه‌ی کامل و خوب از یک بازی دونفره‌ی جنگی را ارائه می‌کند. یکی از خوبی‌های این بازی این است که بر خلاف اغلب بازی‌های جنگی که طولانی هستند، هر سناریوی آن نهایت ۴۰ تا ۵۰ دقیقه زمان نیاز دارد. مراحل بازی درجات سختی متفاوتی دارند و هر چه در بازی جلوتر می‌روید به دلیل اینکه سربازهای بیشتری دارید درجه‌ی سختی و به همان نسبت مدت زمان بازی طولانی‌تر می‌شود. بازی بی‌باکان نرماندی یک بازی حرفه‌ای است و ممکن است برای همه خوب نباشد؛ اما اگر از بازی‌های سخت لذت می‌برید حتما آن را امتحان کنید.

خرید بردگیم بی‌باکان نرماندی

۱. عجایب هفتگانه: دوئل

7Wonders Duel

بازی عجایب هفتگانه: دوئل (۷Wonders Duel) در واقع نسخه‌ای دونفره از همان بردگیم عجایب هفتگانه‌ی مشهور است. در این بازی هر چیزی که بخوهید پیدا می‌کنید؛ از روش‌های مختلف بردن و تمام کردن بازی تا مکانیزم‌های مختلف ساختن کارت و دست. این موضوع تکرارپذیری بازی ۷Wonders Duel را فوق‌العاده زیاد می‌کند؛ در حدی که به شما اطمینان می‌دهیم حتی پس از ۵۰۰ بار بازی کردن هم از آن خسته نخواهید شد. بازی عجایب هفتگانه: دوئل درجه‌ی سختی متوسطی دارد و زیاد دشوار نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم اگر قبلا چند بردگیم بازی کرده‌اید و دنبال یک بازی دونفره‌ی خیلی خیلی جذاب و خوب می‌گردید حتما بازی عجایب هفتگانه: دوئل را امتحان کنید.

خرید بردگیم شهرهای گم‌شده

سخن آخر

ممنون که در این برنامه هم همراه ما بودید. بهترین بردگیم دونفره که شما بازی کرده‌اید کدام است؟ حتما انتخاب خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید و فراموش نکنید می‌توانید سوالات خود را هم در این زمینه مطرح کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه